Napisz charakterystykę felixa polona
Wyjaśnij, czym lub kim są: trend, AI, Manfred i test Turinga.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Instrukcja obsługi jednego z wynalazków pana Polona.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Policyjna notatka na temat Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.Nika jest humanistką.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył właśnie po nim,; Marlena Polon - mama Felixa, pracowała w banku, ale kiedy ktoś wykorzystał jej laptopa do wprowadzenia wirusa, została zwolniona,; Babcia Lusia - od czwartej części nieżyjąca babcia Felixa.. Ojciec dziewczynki od .. Cechy charakteru - sposób zachowywania się w różnych sytuacjach, ogólne cechy charakteru - usposobienie .Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im..

Pamiętaj, nie pomiń żadnej z nich - najlepiej napisz plan.Charakterystyka postaci powinna składać się z następujących elementów: 1.

Przedstawienie postaci - imię i nazwisko - wiek, miejsce zamieszkania - wykształcenie 2.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Rozdział 13.. Człowiek zajmujący się Archowum, czyli pomieszczeniem, w którym są przedmioty, które już nigdy nie zostaną użyte.. Sam także konstruuje wynalazki.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Nie był w domu od 30 lat, mieszka w Archowum.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jaki jest Felix Polon ?. Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.1 Felix Polon 2 Wygląd 3 Charakter 4 Ciekawostki Felix Polon- jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".Mieszkaprzyulicy SerdecznejwWarszawie, uczęszcza doGimnazjum im.. Felix odziedziczył po ojcu pomysłowość i .Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści " Felix, Net i Nika ".. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu.Ma piwne oczy i blond włosy często chodzi w niebieskich jeansach i pomarańczowym swetrze jest średniego wzrostu.. Cechy wyglądu - budowa, kolor oczu, włosów itp. - sposób poruszania się, mówienia - sposób ubierania się 3..

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Imię: Felix Wiek: 17 Żywioł: Ziemia Pochodzenie: Vale Charakterystyka: Felix jest głównym bohaterem drugiego Golden Sun'a.

To on namawia przyjaciół, by dać nauczkę chłopakom, którzy zaczepiają oraz okradają .Charakterystyka zewnętrzna Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Przyjaciele uciekają na latalerzu sterowanym przez pana Polona.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Charakterystyka musi składać się z kilku elementów.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Felix Polon ma 13 lat chodzi do 1 klasy gimnazjum im.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Felix Polon Edytuj Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.napisz charakterystyke felixa polona.pdf Chłopak bardzo się zmieniał podczas kolejnych części ''Felixa, Neta i Niki''.Babcia Lusia - babcia Felixa.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Zawsze napisz, kogo opisujesz - koleżankę z ławki, ciocię, wymarzonego chłopaka, psa.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Rodzina Felixa Polona.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie..

WSTĘP a) napisz sprawdzoną formułkę: [(imię i nazwisko bohatera) jest (głównym/drugoplanowym...) bohaterem powieści (autor) pt (nazwa książki)] b) ile ma lat, co stało się z jego rodzicami, gdzie mieszka (skąd pochodzi), co robi (np. poszukuje wuja...) 2.

Młodzi bohaterowie dostają odznaczenia od ministra spraw specjalnych.. Są to: wprowadzenie - opis, kim jest dana postać, wygląd postaci, jej charakter i usposobienie oraz podsumowanie, czyli przedstawienie twoich opinii i przemyśleń z nią związanych.. Chłopak jest liderem w drużynie i jak widać ulega on nawróceniu, tzn stoi po naszej stronie.. Charakterystyka wewnętrzna Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Opis sytuacji.. Nosił jaskrawożółte okulary.Net jest doskonałym informatykiem.. 3 listopada 2011 at 18:41 (Bez kategorii) Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - chodzących do warszawskiego gimnazjum im.1.. Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu .. Galeria nauczycieli.. WspanialeFelix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach..

Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.

Pracę możesz napisać na komputerze, w programie Word lub przesłać zdjęcie wypracowania.Rodzina Felixa Polona.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.. Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Miał włosy ciemnoblond.. Mówią na niego „chudzielec".. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. WYGLĄD a) wygląd ogólny i postawa ciała np. chudy, dobrze zbudowany b) szczegóły np. mała głowa, na której widać .Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Mieszka w przedmieściach Warszawy w piętrowym domu z werandą Jego tata jest inżynierem i projektuje wynalazki typu Mikrokopter, Cybermucha, Negatywka, Mikromyśliwiec do zwalczania komarów.. W domu Felixa ten musi wziąć z biurka i rozdać przyjaciołom klucze do strychu.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Charakterystyka Felixa Polona 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta .Opis domu Felixa.. Chodzi mi o Felixa z "Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi"Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rysunek na podstawie wybranego opisu.. Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt