Sprawdzian historia klasa 5 dział 2 starożytna grecja
Kartkówka 9.Starożytna Grecja - jak wiele o niej wiesz?. Plan wynikowy.. (0-3) Uzupełnij poniższy tekst, tak aby zdania były prawdziwe.. Dział: Historia.. Karta pracy do lekcji powtórzeniowej po dziale 3.. (w tym testy, kartkówki i sprawdziany) do poniższych tematów i działów: Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6; Ja i moje otoczenie; Z historią na ty; Czas i mapa w historii; Z najdawniejszych dziejów; W starożytnej Grecji; W starożytnym Rzymie; Polska .Sprawdziany, odpowiedzi do testów z serii Wczoraj i dziś dla klas 4, 5, 6.. 2 miesiące temu.. Test opracowałam podczas kursu z pomiaru dydaktycznego.. Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Miał ktoś test z historii dla klasy 1 śladami przeszłości rozdział 2 (antyczna grecja).. .Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Przedstawiam Państwu test sprawdzający przede wszystki konieczne i podstawowe wiadomości i umiejętności z zakresu starozytnej Grecji w pierwszej klasie gimnazjum..

„Starożytna Grecja" Tagi:Historia - szkoła podstawowa - klasa 5.

Test dla liceum .Test sprawdzający wiadomości z działu "Dziedzictwo starożytności" dla klasy V szkoły podstawowej.. Hasła programowe zawarte w teście: formy rządów w państwach starożytnych, sztuka teatralna w starożytności i współcześnie, wpływy architektury starożytnej, nauka starożytna i współczesna, z dziejów pisma, obecność języka greckiego i łacińskiego we współczesnym życiu .Sprawdzian z historii klasa 5 dział 3 - Starożytny Rzym - Wczoraj i dziś.. W pliku znajdziesz zrozumieć przeszłość testy oraz odpowiedzi do każdego rozdziału (Pierwsze cywilizacje, Starożytna Grecja, Antyczny Rzym, Wczesne średniowiecze, Europa i Polska w XI-XIV wieku, Schyłek .. Historia.Szkoła podstawowa klasy 4-8 .Wybierz test z rozdziału Pierwsze cywilizacje lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.Dziedzictwo starożytnej Grecji - testy, ćwiczenia i sprawdziany z historii dla klasy 1 gimnazjum.II.. Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - .Potrzebuję sprawdzian z Historii klasa 4 - "Wczoraj i Dziś" Dział 5 ,,W starożytnej Grecji " 2014-04-15 19:58:31; Sprawdzian z historii: " Dzień dobry historio" klasa 5 z działu "Życie społeczeństwa średniowiecznego" 2011-05-17 19:46:50; Czy ma ktoś sprawdzian z Historii klasa 6" Wczoraj i dziś" 2017-11-15 16:58:30Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Praca Klasowa z geografii dział 2 klasa 7 2019-11-02 19:24:38;.

Quizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś .Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury,Starożytna Grecja Kl.V dział.2; Test: Starożytna Grecja Kl.V dział.2.. Swoją ojczyznę nazywali Helladą, a siebie Hellenami.. Wszystkie testy podzielone są na grupy A i B. Pobieraj testy w formacie pdf Przykro nam, ale kopiowanie treści na tej stronie zostało zablokowane.Przedstawiamy wpis zrozumieć przeszłość sprawdziany, który ma na celu pomoc w nauce historii.Ten podręcznik jest przeznaczony dla liceum i technikum wydawnictwa Nowa Era.. Test zawiera najważniejsze daty w historii starożytnej Grecji.. Rozwiązany test przynieś najpóźniej do końca roku 2012 nauczycielowi historii.Rozwiązując test zwiększasz swoją szansę na bardzo dobre wyniki na koniec I semestru z przedmiotu historia.Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.. Masz przed sobą test z zadaniami dodatkowymi.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl.. „Starożytna Grecja" Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, historiaDział: Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. Ocenianie Kartkówki..

Starożytna grecja - daty Test zawiera najważniejsze daty w historii starożytnej Grecji .Dział II.

Starożytna Grecja , Klasa 5 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plPlik Sprawdzian z historii dla kl. I Starożytna Grecja.doc na koncie użytkownika silent_cichy • folder Testy, sprawdziany, konspekty z historii • Data dodania: 27 wrz 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu „Starożytna Grecja" grupa testu A i B dla klasy 5 | .PDF | Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. flickr.com.Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytny Rzym".. Wpisz w każdą lukę literę przyporządkowaną właściwej informacji.. Starożytna Grecja (wersja do edycji).. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl.. Udostępnij.. Sprawdzian z historii klasa 5 - Wczoraj i dziś - przekrojowy test z całego podręcznika; Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś; Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziśDozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).Sprawdzian z historii klasa 5 dział 3 - Starożytny Rzym - Wczoraj i dziś..

Seria: Wczoraj i dziś (reforma 2017 szkoła podstawowa klasy 4-8 / historia) Poziom: Klasa 5: Dział: 2.

Przybyli oni do Grecji w kilku grupach w II tysiącleciu p.n.e. 3.Czym zajmowali się pierwsi mieszkańcy Grecji?Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa.. 283 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozdział II: Starożytna Grecja - Zrozumieć przeszłość cz. 1 - HISTORIA LICEUM dla Klasa II Liceum - Klasowka.onet.plSprawdzian z wiedzy o Antycznej Grecji (rozdział II podręcznika Nowej Ery) 1.Jak pierwsi Grecy nazywali siebie i swoją ojczyznę?. Zagadnienia są tak ułożone, ze nawet uczniowie mający problemy w nauce nie powinni miec kłopotu z ich rozwiązaniem.pri dawniwa Szn i daizn p z Sprawdzian 5 Grupa A 1 Zadanie 1.. Skomentuj.. Starożytna Grecja na Uczę.pl.. 2.Kiedy Helleni przybyli do Grecji?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Starożytna Grecja na Uczę.pl.. Starożytna Grecja była krajem nizinnym, bez dostępu do morza.. Test: Starożytna Grecja - liceum.. które wchodziły w skład pięcioboju olimpijskiego rozgrywanego w starożytnej Grecji.. SPRAWDZIAN KL.5 - STAROŻYTNA GRECJA imię i nazwisko.. Sprawdzian 2.. HIstoria Starożytnej Grecji to moja pięta Achillesowa c: Odpowiedz.„Wczoraj i dziś" 4,5,6 (Historia).. II.TEST - HISTORIA KLASA V. Piątoklasisto!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt