Sprawdzian z lektury w pustyni i puszczy kl 5
Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Opis testu.. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" Literatura Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Lapbook jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której możemy umieścić wiadomości na wybrany temat.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. OTWÓRZ (HTML5).. Rozwiąż test.. Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę?. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Szatan z siódmej klasy - tematy na zadanie klasowe Bardzo proszę o propozycje tematów na zadanie klasowe z lektury Szatan z siódmej klasy z uwzględnieniem poznanych form wypracowań w klasie szóstej.Test w pustyni i w puszczy klasa 5 to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

a) rzekł w zamyśleniu b) wstał c) zapalił fajkę d) obejrzał Stasia 5.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Ferenc Molnar, Chłopcy z .. Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy Opracowanie: Anna Murdzek, Joanna Piasta .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Co nie zrobił Linde po wysłuchaniu opowieści?. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. nie nazywał Jej.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Dlaczego Staś zabił dwie pentarki?Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 22 maj 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1..

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.

a) ze zgrozą b) z zaciekawieniem c) z sympatia d) z ciekawością i podziwem 4.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Lektury.. Życzę miłego rozwiązywania.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Odszukaj 11 terminów, które pojawiły się w 1. rozdziale podręcznika do kl. 5.Lapbooki „W pustyni i w puszczy" klasa V. czwartek, 08.03.2018, 1:44 | Kategoria: Strona główna.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. W jaki sposób Linde przyglądał się Stasiowi?. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Naprawdę mogli się nimi .Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. 2.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. hasło login.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Test z lektury: „W pustyni i w puszczyTest z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Szukaj.. Załóż własny blog!. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.. kl 08 maja 2013 na 7 pytanie da sie odpowiedzieć dinah zmarła w .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Usunąć ten komentarz?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Serwis zamknięty.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSzczegółowy test z lektury..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Nie było w powieści Kalego.. Rozwiąż test!. Są rzeczy, które też możesz otagować Test w pustyni i w puszczy klasa 5?. I takie właśnie lapbooki poświęcone lekturze ,,W pustyni i w puszczy" przygotowali uczniowie kl.V.. OTWÓRZ (HTML5).. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.c) opisał burze na pustyni d) opisał burzę w puszczy 3.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce dydaktyczne, sprawdziany, czasopisma .. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Inne tryby testu.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Język polski, Sprawdziany i testy Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Jakie miejsce nazwano Krakowem?. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .''. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Szukaj..Komentarze

Brak komentarzy.