Sprawdzian o ani z zielonego wzgórza
Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. W krótkim czasie swoją osobowością i .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Jej rodzice - Berta i Walter - zmarli na febrę, gdy Ania była mała.. Literatura Emily Brontë - Wichrowe Wzgórza .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Z czasem pisarka była coraz bardziej zmęczona postacią rudowłosej dziewczynki.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Skomentuj.. !To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) Matthew i Marilla Cuthbert decydują się zaadoptować chłopca, by pomagał w pracy przy farmie zwanej Zielonym Wzgórzem..

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Pomoże Ci w tym następujące ćwiczenie: Możesz przerysować oś wydarzeń do zeszytu i rozbudować ją, dodając dodatkowe informacje lub ilustracje.Ania Shirley jest główną bohaterką powieści L.M.. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Jednakże gdy mężczyzna przyjeżdża po podopiecznego na stację, nie zastaje tam nikogo, z wyjątkiem rudowłosej dziewczynki Anne Shirley.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. N a j To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. filmu na podst. powieści o Ani, słownik j. polskiego, frazeologiczny, słownik pisarz.Przypomnij sobie, jakie były losy Ani, zanim trafiła na Zielone Wzgórze.. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 3 Niezwykły świat Ani - „Ania z Zielonego Wzgórza" jako powieść o bezdrożach wyobraźni.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Piszę z tej lektury sprawdzian.

Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Na co dzień zmaga się ona z otaczającym ją cierpieniem, a. Udostępnij.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Jakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .„Ania z Zielonego Wzgórza", fragm.. Bartosz 02 marca 2020 Małolaty nie pisać bo się ucze.Ania z Zielonego Wzgórza - test.. 9031 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś?. easy ale łatwe 10/10 yea :D.Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.doc- Lucy Maud Montgomery na zamówienie wydawnictwa PAGE napisała 8 powieści, składających się na cykl o Ani z Zielonego Wzgórza..

Rozwiąż test!Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

My dzisaj mamy sprawdzian z tego pozdro.. Rozwiąż test!. Dorota 4 lata temu.. Po śmierci Lucy Montgomery ukazała się .Charakterystyka Ani Shirley, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury.. Od publikacji, „Ania z Zielonego Wzgórza" została sprzedana w ponad 50 milionach egzemplarzy i przetłumaczona na ponad 20 języków.. Charakterystyka Ani Shirley z Zielonego Wzgórza; Charakterystyka Ani Shirley („Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery)Ania z Zielonego Wzgórza (1985) Anne of Green Gables - Film opowiada o młodej, osieroconej dziewczynie Ani Shirley (Megan Follows).. ZapraszamyLucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Tagi: MENU • Ania z Zielonego Wzgórza • Ania z Zielonego Wzgórza - streszczeniePlik ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • Data dodania: 14 lis 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza.. Szukaj.. Życzę wam powodzenia!. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragnieszAnia z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. pytanie 1 z 10.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. W pamiętniku napisała: Raz na zawsze kończę serię o Ani, przysięgam na bogów z Olimpu.Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają .. wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor Ania .Po sukcesie „Ani z Zielonego Wzgórza", Montgomery napisała siedem kolejnych powieści o losach Ani ukazujących jej dorosłość i okres macierzyństwa.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyPRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat z sierocińca w Hopetown Początkowo miała być chłopcem ale nastąpiła .. Kim byli rodzice Ani Shirley Ania z Zielonego Wzgórza najważniejsze momenty Ania z Zielonego Wzgórza test dla sprawdzenia wiadomości Na jaki kolor Ania Shirley ufarbowała sobie .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?.Komentarze

Brak komentarzy.