Napisz swój plan dnia po niemiecku
Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30.. Dannach bereite ich das Frühstück zu und esse.Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Potem poszłam do szkoły.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim .Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. 2010-01-27 17:11:56; Sprawdzi mi ktoś opis dnia po niemiecku?. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Napisz swój plan dnia po niemiecku,.Mój plan dnia 23.00 kładę się spać 7.45 ubieram się, make up, myje zęby itp. 7.55 szkoła (mam 2,5 minuty drogi) 14.00 trening 22.00 spacer z psem 22.05 zakupy 22.15 komputer 22.30 trening z psem typu agility 22.45 prysznic W sobote lub niedziele wolne na kompieZobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Napisz mi swój plan dnia..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Musi to być w czasie teraźniejszym.. Zamknij.. 0 głosów.. 7.15 - wstaję 7.40 - wyjeżdżam do szkoły 14.00 - jestem w domu 14.10 - idę z psem 14.30 - jem, oglądam telewizję, siedzę na komputerze 17.00 - robię lekcje, uczę się 19.00 - czas wolny 22.00 - idę się myć 22.30 - pakuję się do szkoły 22.40 - czas wolny 24.20 - zasypiam no i w poniedziałki mam jeszcze o 16.15 korki z .Napisz po niemiecku swój plan dnia.. prosze j 2010-04-17 19:20:42; Napiszecie mi po niemiecku opis dnia i jak sie spedza wolny czas?. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00.. Spter hole ich meine Freundinnen ab und gehe mit ihnen in die Schule.Jeśli chcesz stworzyć własny przykład e maila po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych lub znasz przydatne zwroty które można wykorzystać pisząc e mail po niemiecku, napisz je w komentarzu, a my umieścimy je na stronie :)Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. poleca 73 %.. Der Tagesablauf - mein AlltagZadanie: opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze do.. Z słówkami poniżej.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów..

PL po niemiecku.

Najlepiej żeby to było napisane prostym językiem bo jestem w grupie początkującej.. Opis dnia - niemiecki.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku, po hiszpańsku, po francusku.. Napisz list po Angielsku na temat jak spędziłeś wakacje.. I wake up and make myself a nutritious breakfast.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz plan dnia po niemiecku z godzinami.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Przetłumaczycie ?. 2011-11-18 13:00:35; Opis .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 zdań) !. O 7.45 ide do szkoły.. 2,366 wizyt.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. 83% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany .Witam wszystkich mam do napisania mój plan dnia po niemiecku.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie..

2011-03-06 14:32:25; Opis dnia po niemiecku.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przykładowy opis dnia po angielsku.. 2011-10-21 17:42:20; Najnowsze bez odpowiedzi.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. W domu odpoczywałam.. Napisz do adminia;Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Po zajeciach wracam o domu.. ja bym Ci napisała ale nie mam czasy bo z ANglika mam zadanie i tez niewiem jak zrobic a zniemca mam 6 na polrocze to jesl proste .Napisz swój plan dnia po niemiecku, napiszesz mi ?. wstaję o 7. ide na zakupy o 10. jem obiad w południe i coś takiego zwyczajnego.. Po południu poszłam do domu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt