Streszczenie do lektury felix net i nika
Akcja poszukiwawcza.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.65% "Felix, Net i Nika i Teoretycznie Możliwa Katastrofa"- recenzja książki R. Kosika; 86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.Streszczenia lektur .. Akcja większości powieści o FNiN toczy się właśnie tutaj.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Felix i Net cichaczem weszli do pensjonatu i idąc do swojego pokoju natknęli się na pana Czwartka.. Wyślij zgłoszenie Malgorzata_Pondo.. Net odkrywa, że Manfred do tej pory trzymany bez dostępu do Internetu, wydostał się na wolność.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. PaaTkaa Wschodząca gwiazda.. Quiz w Poczekalni.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Net jest doskonałym informatykiem.. Wizyta Świętego Mikołaja.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Problematyka Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny .. Skomentuj.. Przyznaje się do zabrania kodu Manfreda tacie.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Jako że Manfred miał być programem do sterowania światłami, zaczyna uważać, że to Manfred jest przyczyną korków w mieście.. Oddał jej książki i uwalany w kurzu ręcznik.. 20 .Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 1.. U Felixa babcia Lusia ze wzruszeniem oglądała odnaleziony przez wnuczka pierścionek z rubinem.. Udostępnij.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. - zapytał Felix.. Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro.. Wigilijna wieczerza w domach Felixa i Neta.. Wybierz jeden z punktów planu wydarzeń i napisz o tych wydarzeniach ( jedna strona .Felix net nika; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Gimnazjum nr 13 im.. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Punkty rankingowe: 34.. Społeczność .. Ferie w Zakopanem.. Szalony zjazd Niki.. Quiz w Poczekalni.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci..

Widzą księgę, którą skanuje ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

- Tę srebrną?. Pytania .. .Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy „Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji „AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępnij.. Wschodząca gwiazda.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. 13 Obserwuj autora Zobacz .Warszawa zaczyna być strasznie zakorkowana.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim zdaniem taka nasza swojska odpowiedź na amerykański hit - "Spy Kids".. Bez problemu włamie się do szkolnej .Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Ten początkowo miał pretensje, że młodzi złamali zakaz, ale słysząc wyjaśnienia, że Nika to ich przyjaciółka i że chcieli sprawdzić czy nie kręci się wokół pensjonatu, złagodniał i kazał im iść spać.Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

W domu Niki doszło do szczególnej wizyty św. Mikołaja.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.

- Nic tam nie ma - zapewnił ją Felix.. Quiz w Poczekalni.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wiedza.. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Felix i Net zobaczyli, że dziewczyna płacze: - Do tego zgubiłam spinkę do włosów.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.List do prezydenta Warszawy.. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. odpowiedzi: 1 ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Pierwszy dzień w szkole Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. - Tak.Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Ściągi .. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Nika jest sierotą, uznaje Felixa, Neta oraz ich rodziny za bardzo bliskich sobie ludzi..

83% Recenzja filmu ''Katyń'' Andrzeja Wajdy.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ... Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Odnalezienie skrzyni ze skarbami zrabowanymi przez Niemców.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.. 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.. Zadaj pytanie Pytania.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Net i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Udostępnij.. .86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 71% Rafał Kosik „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie lubi swojego imienia.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zamek na Kociej Skale - skarb księcia Świętopełka.. Zdobyte odznaki: 1.. Dziwne zdarzenia w lesie.. 0 .Nika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość.. Zobacz więcej.. Architektem budynku był Jan Knipszyc.. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy..Komentarze

Brak komentarzy.