Sprawozdanie z zawodów sportowych w szkole
Plan Miasta; Mapa Gminy; Miasta Partnerskie.. „ Sroga zima" - pogadanki tematyczne.Ob.5(1), Ob.11(1).Sprawozdanie z działalności zajęć SKS -u. roku szkolnego 2014/2015.. F. Mareckiego w Supraślu Sprawozdanie z imprezy sportowej - „Olimpijka 2014r".. DZIAŁANIA SZKOŁY „W DRODZE DO CERTYFIKATU" -Sprawozdanie z Igrzysk Dzieci - Powiatowych zawodów sportowych Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym, które odbyły się 3 marca 2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im.. W czwórboju startowali uczniowie klas V i VI , drużyny składały się z 6 zawodników.. Zajęcia rozpoczęły się od przywitania uczniów i przedstawienia programu dnia.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 W GRUDZIĄDZU SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI ZADAŃ w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego w II semestrze roku szkolnego 2018/2019 Realizacja Planu działań w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego w II semestrze na rok szkolny 2018/2019: 1.. 6) Współpraca z osobami oraz instytucjami wspomagającymi program.. Klasyfikacja końcowa: Dziewczęta: I miejsce - 898 pkt.. W zawodach brali udział również uczniowie naszej szkoły tj.Sprawozdanie z pracy Szkolnego Koła Sportowego .. W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.. Sportowa Szkoła PodstawowaProgram wychowania fizycznego realizowany jest w szkole przede wszystkim na lekcjach wychowania fizycznego, w których obowiązkowo uczestniczą wszyscy uczniowie..

Przygotowanie do udziału w zawodach sportowych.

Termin i miejsce rozgrywania zawodów - 4 marca 2020 r.- Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Piwnicznej-Zdroju.Dnia 10 października w Parku Repeckim odbyły się powiatowe zawody szkół ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych.. z piłki siatkowej chłopców ( J. Dubanowicz ) oraz zajęcia sportowe i naukę tańca ( W. Pietrzykowska, A. Figiel .- międzyszkolne zawody w piłkę siatkową dziewcząt - II miejsce, - międzygimnazjalne zawody pływackie, - otwarcie sali gimnastycznej - program taneczny, - przygotowanie imprezy sportowej z okazji 5-lecia istnienia UK S "8".. Twoja praca powinna zająć co najmniej połowę wyznaczonego miejsca.. Jest 26 linijek to na 13 linijek, ale jeśli chcecie to możecie więcej.Sprawozdanie zawodów sportowych „Mikołaj na sportowo".. Zadania szkoły 1.. Na początku uczestnicy wzięli udział w biegu na 1000m.. Emocje były niesamowite.Zadanie: napisz sprawozdanie z zawodów sportowych które odbyły Rozwiązanie:dnia w naszej szkole rozpoczęły się zawody sportowe w zawodach mogli wziąść udział wszyscy uczniowie zainteresowani tym wydarzeniem a atrakcji było wiele na początku pan i dyrektor przywitała zebranych,później rozpoczęły się konkurencje zaczęto od gry w kilkuminutowej grze w siatkówkę każdej klasy .SPRAWOZDANIE Dnia 1.03.2014 r. w Szkole im Jana Pawła II w Warszawie, odbyły się szkolne zawody sportowe..

Napisz sprawozdanie z zawodów sportowych , które odbyły się w twojej szkole.

Spotkanie z przedstawicielami Szkół Ponadgimnazjalnych.. Zbiórka zawodników i zawodniczek przed zawodami.Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców .. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła w nich 3 miejsce.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSprawozdanie z zawodów sportowych Dnia 7 kwietnia 2010 roku w naszej szkole odbyły się zawody sportowe z piłki siatkowej.. Organizator - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa nr 1 w Piwnicznej-Zdroju.. Brały w nich udział różne szkoły z naszego regionu.. Rozgrywki grupowe przeprowadzono systemem „każdy z każdym" do dwóch wygranych setów.Sprawozdanie z Dnia Dziecka/Sportu zorganizowanego dnia 10 czerwca 2009r w Szkole Podstawowej im.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".3.. Wzbogacenie uczniów w wiadomości dotyczące: przepisów gry, sędziowania.. W zawodach biegały Magdalena Skrzypczyk, Pamela Bagsik, Natalia Joniec, Aleksandra Rekus, Dominika Kośla i Wiktoria Jarzowy.. proszę to bardzo ważne i jest na jutro , a ja w ogóle nie mam pomysłu , ani czasu na zrobienie tego plisss daje naj :) ..

4) Stwarzanie odpowiedniego klimatu społecznego w szkole.

Uczestniczyliśmy w 29 imprezach sportowych, począwszy od szczebla gminnego do wojewódzkiego w dyscyplinach sportu jak3) Bezpieczeństwo w szkole i poza szkołą.. Cel zajęć : Upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życiaBiuletyny z 2015; Biuletyny z 2014; Biuletyny z 2013; Biuletyny z 2012; Biuletyny z 2011; Biuletyny z 2010; Biuletyny z 2009; Biuletyny z 2008; Biuletyny z 2007; Biuletyny z 2006; Biuletyny z 2005; Biuletyny z 2004; Zespół Redakcyjny; Mapy.. 7) Kształcenie w zakresie promocji zdrowia, dzielenie się dobrymi praktykami.. Jana Pawła II w Żarnowie.. w Chorzowie Miejskim Kalendarzem Imprez Sportowych dla szkół podstawowych.. W dniu 13.05.2009 r. w Policznie odbyły się powiatowe zawody w czwórboju oraz trójboju lekkoatletycznym.. Wyniki poszczególnych meczy: Wola Morawicka- Morawica 0:6 Lisów- Bilcza 0:9 Wola Morawicka- Lisów 0:3 Morawica- Bilcza 3:11 Wola .1 Sprawozdanie Dyrektora Szkoły Podstawowej im.. Uczestniczyliśmy w 26 imprezach sportowych, począwszy od szczebla gminnego do wojewódzkiego, w dyscyplinach sportu jak - LA, piłka nożna, tenis stołowy,Rozładowanie napięć i energii witalnej nagromadzonej podczas pobytu w szkole, wprowadzanie w pogodny i radosny nastrój.. 5) Profilaktyka zdrowia fizycznego.. By Mariusz Bobeła 19 grudnia 2016 19 grudnia 2016 Aktualności , Klasy IV-VIII Dnia 06 grudnia 2016 w Szkole Podstawowej nr 1 im.Sprawozdanie z realizacji koła sportowego „Sport to zdrowie ..

z grupą dziewcząt z klas I-III gimnazjum trzy razySprawozdanie z zawodów sportowych.

Może mieć charakter ustny lub pisemny.. PSP w Baryczy Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.30. .. w Szkole Podstawowej w Lutomiersku udział wzięły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, Szkoła Podstawowa w Kazimierzu.. W zawodach, które odbyły się 30 października 2018r.. W dniu 28-30.XI.2012 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców.. Zespoły grały systemem „każdy z każdym".Aktualności w Sportowej Szkole Podstawowej im.. w unihokeju dziewcząt .. Zorganizowanie zajęć pozalekcyjnych z zakresu piłki .Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. Wystartowało 10 drużyn reprezentujących kl. l, ll, lll i IV.. Planuje się również organizację w szkole Dni Sportu oraz Dnia Dziecka na sportowo.Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu.. Sposoby .SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW SPORTOWYCH ZA ROK SZKOLNY 2016/2017 Uczniowie brali udział w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w ramach WIMS.. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Antoniowie.. Wśród dziewcząt do zawodów zgłosiły się 4 szkoły: z Bilczy, Lisowa, Morawicy i Woli Morawickiej.. Dążenie do osiągnięcie mistrzostwa sportowego.. Zgierz - Polska; Kropp - Niemcy; Horoszów - Ukraina .SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW SPORTOWYCH - ROK SZKOLNY 2014/2015 Uczniowie brali udział w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w ramach WIMS, oraz turniejach okolicznościowych.. Dnia 01 czerwca 2009r.. Poznanie przepisów i zasad organizacji zawodów rekreacyjno sportowych Forma realizacji: Program będzie realizowany w roku szkolnym 2008/09r.. za rok szkolny 2015/2016.. Doskonalenie elementów technicznych i taktycznych z zakresu piłki nożnej.. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. Ważna jest kolejność zdarzeń.11 maja 2019 r. na hali sportowej w Bilczy odbyły się gminne zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców z klas IV-VI szkół podstawowych.. dba o prawidłową postawę ciała, bierze udział w zawodach sportowych, zna i przestrzega zasad sportowego kibicowania, rozumie potrzebę aktywności ruchowej.. Niestety, szczęście nie sprzyjało zbytnio mojej klasie i zokończyliśmy zawody na przedostatnim miejscu.Sprawozdanie z zawodów sportowych.. W roku szkolnym 2015/2016 w ramach pracy Szkolnego Koła Sportowego prowadzono zajęcia pozalekcyjne ( 1 godz./tydz.). W maju 2019 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielami .Podobnie należy napisać sprawozdanie z dyskusji, debaty..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt