Napisz swój plan dnia po angielsku
Z góry dziękuje za pomoc :).Czy mógłby mi ktoś napisać plan dnia szkolnego po angielsku zaczynającego się od wstania do pójścia spać.. napisz po angielsku krótkie hasło z przymiotnikiem wyższym.Tłumaczenie słowa 'plan zajęć' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Opis dnia - niemiecki .. O 7.45 ide do szkoły.. Boli mnie głowa i nie chce mi sie pisać, tak więc prosze o pomoc z zrobieniu tego prostego zadanka.. nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Następnie przebieram się i idę do kuchni na śniadanie.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. I get up at .. HELP dostanie naaj 1 ocena | na tak 100%.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Zamknij.. Po zajeciach wracam o domu.. Następnie wzorując się na jednym zdaniu ułozę resztę i mi sprawdzicie?. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp. My school day starts at 8 a.m.Napisz plan dnia Lekcje zaczynam o 8.00 do 13.30 PLIS TO NA JUTRONapisz swój plan dnia po angielsku (prosta forma ) Proszę o szybkie odpowiedz, bo zadanie na jutro !.

1 ...Napisz plan dnia po angielsku????

Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15. dodam, że ma to byc cos w rodzaju:E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Budze się o 6.30 2.Idę do łazienki o 6.35 3.Myje zęby o 6.40 4.Myję się o 6.45 5.Ubieram się o 7.00 6.Idę na autobus o 7.15 7.Wracam ze szkoły o 3.15 8.Jem obiad o 3.20 9.Odrabiam lekcje o 5.00 10.Oblądam telewizje o 7.00 11.Jem kolację o 8.00 12.Opisz swój jeden dzień po angielsku przynajmniej na jedną stronę A4.. można wykorzystać czas present simple i continous.. Kurs angielskiego online.. Mam za zadanie napisać krótki opis swojego dnia.. ma być szczegółowy wiec minimum 15 zdań.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Zadanie: opisz swój typowy dzień po polsku a następnie to Rozwiązanie: mam na imię ania tu podasz swoje imię i mam 12 lat wiek też podasz swój dzień ..

napisz swój plan dnia (nie w punktach!)

2010-03-11 20:12:08 Ułóż plan wydarzeń dnia wymarzonych urodzin.. oglądam ulubione seriale .Wpis na bloga po angielsku - wzór Wpis na bloga po angielsku przykład 1.. Napisz jak wygląda twój dzień-przynajmniej na jedną stronę A4.. Na razie napisałam jedynie godzinę i co wtedy robię.. Zwykle jem bułkę z serem, jogurt i piję kakao.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) .. Opisz swój typowy dzień po angielsku zacznij taki .. 85% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany .Opowiadanie po angielsku - wzór Przykład opowiadania po angielsku nr 1. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Chodzi mi o proste zdania (1 liceum czyli niezbyt skąplikowane) w present simple.Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Codziennie wstaję o6rano.. Bo ostatnio najczęściej jest tak, że uczę się do samego wieczoru i tego czasu nie ma.Po angielsku - Język angielski dla każdego.. .Opis dnia po angielsku - przykład z tłumaczeniem Zwykle budzę się o godzinie 7.00 rano, wstaję z łóżka i idę do łazienki aby się umyć..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Teraz muszę to na zdania przekształcić, a zupełnie nie mam pojęcia jak.. Szkołę kończę w różnych godzinach, zajęcia dodatkowe w różne dni, o różnych porach.. I'm sorry that I didn't reply to your letter sooner, but I'm spending my time now in a summer house where Internet connection is very weak.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.Cześć.. Dziękuję.na angielski.. !> : D Z góry dziękuję .. I finish my breakfast at 6:45.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz swój plan dnia.. Mógłby mi ktoś pokazać przykładowe zdanie?. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. W dodatku wyznaczenie sobie godzin na czas wolny raczej by u mnie nie przeszło..

"plan zajęć" po angielsku.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt