Tematy wypracowań do lektury felix net i nika
10 .Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Zaprojektuj i wykonaj niezwykłą szafę, w której umieścisz wiadomości o lekturze, ciekawostki oraz zadania i zagadki.. Gdy zaczyna chorować, nagle zjeżdżają się „krewni" chcący aby nie pominęła ich w testamencie.. Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę pierścienia teleportującego zza czasów Adolfa Hitlera, na ich drodze pojawia się jednak .A rozdział 3., pt. „Szkoła, w której straszy" jest na pograniczu delikatnego horroru.. nowy.docx1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Umiera pod koniec 4 tomu.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Jakie korzyści wynikają z niełatwych sytuacji życiowych?. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Wypracowanie z lektury z którym bohaterem powieści pt.,,Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" zaprzyjaźniła bym się i dlaczego?. Proszę o szybką odpowiedź.. Ale warto.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

Quizy na temat felix znajdują się powyżej na liście.

Serwis zamknięty.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.. Skomentuj.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Napisz list do kolegi/ koleżanki , w którym opowiesz jej o tym że warto przeczytać tą książkę i czym cię zaciekawiła 3.Witaj na stronie Quizz.pl.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Kosik Rafał , tylko w empik.com: 16,00 zł .. Udostępnij.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Opisz /jedna z przygód Adasia / jeden rozdziała 2.. Udostępnij.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Teraz nie trzeba już nawet wychodzić poza własne, magiczne podwórko.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Malgorzata_Pondo 2 lata temu..

Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.

Projekt szafy i jej wykonanie zależy od Twojej wyobraźni.TEMATY LEKCJI • LEKTURY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSAnowy.docx, SP.. Możesz wykorzystać kartony, pudełka.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Doskonale gotuje.. Krol_Quizow 12 miesięcy temu.. Musi zawierać:-3 Akapity, wstep, rozwiniecie, zakonczenie-opis z którą chciałabyś się zaprzyjaźnić - odpowiedz na pytanie: dlaczego chcę sie z nimi przyjaźnićQuizy na temat felix.. (zdobywanie doświadczenia, wiara w swoje możliwości, nabywanie odporności, nauka samodzielności i odpowiedzialności za swoje czyny).klas IV-VIII, czyli - poza lekturami wymienionymi powyżej - również: Jan Brzechwa, Akademia Pana Kleksa Janusz Christa, Kajko i Kokosz.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Quizy Os. ... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Szkoła latania (komiks) René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, Mikołajek (wybór opowiadań) Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Ignacy Krasicki, wybrane bajkiKsiążka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony.. "Felix, Net i Nika" posiada wszystkie najlepsze cechy przodków, a jednocześnie wiele nowości.. PodstawowaNawiązanie do problemów, jakie przeżywali w szkole Felix, Net i Nika (np. niesłuszne oskarżenia).. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii Mówienie lektury zajęło nam ponad 2 tygodnie.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Zapaszamy do tego i do wyszukiwania innych quizów i ich wypełniania.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Nie dawno miałam lekturę szatan z siódmej klasy i były trzy tematy do wyboru takie jak : 1..

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.

Mało w niej taniego moralizatorstwa, a jeśli już to jest ono nienachalne.. Na listę lektur trafiły też pozycje nowe, zapewne w intencji twórców listy takie, które oddawać mają ducha czasów i być dla uczniów czymś współczesnym… i tak dochodzę do sedna - nową pozycją w kanonie jest powieść Rafała Kosika „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix net nika; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.. Dużo!. Wybierz jeden z punktów planuFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wypowiadam się na temat motywacji, jaka towarzyszyła bohaterom i porównuję ją do osobistych doświadczeń, przemyśleń, możliwości;Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Kiedyś pisało się o duchach w zamkach, szczękających kajdanach i wyprawach do lasu pod namiot.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Wszystkie te elementy upoważniają do tego, by powieść Kosika uznać za gatunek fantasy.. W pierwszym tomie Felix, Net i Nika znaleźli skarb, a w nim zaginiony przed 60 laty pierścionek z oczkiem należący do jej rodziny, który Felix daje jej jako prezent pod choinkę.. Quiz w Poczekalni.. Felix, Net i Nika .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową.. Szukaj.. Zawiera nieodpowiednie treści?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Przeczytaj recenzję Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt