Test z ani z zielonego wzgórza trudny
Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Ania z zielonego wzgórza pytania plisssss odpowiedzcie 2012-11-06 16:42:51; ania z zielonego wzgórza jakie beda pytania na sprawdzianie?. Rozwiąż test!• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. test z lektury"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Czarny Nosek przez swoją ciekawość świata często pakuje się w kłopoty.Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. Akcja została osadzonaw: a) Londynie b) Toronto c) Avonlea 5.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

... Quiz o Ani z zielonego wrgórza Test.

Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1882 b) 1908 c) 1898 d) 1901Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Udostępnij.. Jeździeckie podsumowanie roku!. Często była konfliktowa ,gdy nazywano ją „marchewką", lub wyśmiewano się z jej wyglądu.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Quiz o Ani z Zielonego Wzgórza może posłużyć dwóm celom, w zależności od potrzeb..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Miłego rozwiązywania!. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieZobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Decyzja o powtórce zaczęła we mnie dojrzewać.Gatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2. wg Haniazyla.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ile lat miała Ania, gdy przybyła na Zielone Wzgórze?. Trendy na TikToku - Czy to Cię irytuje?Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jakie streszczenie szkolnej lektury Mietczyński.. Prawda czy fałsz .. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Napisz list od Ani do Maryli w którym wyrazi jej swoja decyzje pozostania na Zielonym wzgórzu,wyraź wdzięczność za dobroć i miłość opiekunki.Uspokoić ją by nie wyrzucała sobie że z jej powodu Ania traci dużo czasu.Charakter Ani jest bardzo zmienny, ponieważ :raz był wesoła dla swego otoczenia ,a raz mogła nawet nakrzyczeć na przyjaciółkę Maryli -Małgorzatę .Ania była bardzo wytrwała, szczera ,otwarta..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

2010-02-10 16:27:52; pomocy,z lektury Ania z Zielonego Wzgórza 2008-12-05 21:29:25; Jakie mieliście pytania na teście z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" ?. Czy rozpoznasz kolory po ich nazwach w HTML?. Ile % Twojego życia zajmuje Harry Potter?. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Klasa 5 Polski.. Czy mógłbyś być bratnią duszą Ani?. 2012-12-02 19:51:24"Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórza.. Ania z Zielonego Wzgórza.. 9470 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. wyrazy z rz -nazwy zawodów ( -arz, -erz) Test.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Nikt nie zdobędzie 100% w tym quizie!. Może nawet zachętą, by powrócić do książki i odświeżyć sobie całość czy poszczególne fragmenty.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.od kiedy pani Thomas powiedziała, że Bóg dał jej rude włosy1.. Skomentuj.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Dorota 5 lat temu..

Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.

małżeństwem.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Rozwiąż test!Opis testu.. POWODZENIA!. Jaka jest geneza utworu?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Czy znasz imiona i nazwiska osób z Teamu X?. Dla starszych czytelników będzie nostalgiczną podróżą w przeszłość i ponownym spotkaniem z miłym, chociaż dawno niewidzianym przyjacielem.. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?. Kim byli względem siebie Mateusz i Maryla?. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.. Ten moment nadszedł w Wigilię, kiedy byłem u przyjaciółki i na półce z książkami zobaczyłem nowiutkie wydania "Ani z Szumiących Topoli" i "Ani ze Złotego Brzegu".. Rozwiąż test i sprawdź!. Marzeniem Ani była sukienka z: a) falbankami b) koronkami c) haftkami d) bufami Rozwiązanie .. Akcja powieści rozgrywa się a) XXw.. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).Ania z zielonego wzgórza - rozwiązanie zadania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt