Sprawdzian akademii pana kleksa
dodany: 2017-01-03 20:01:49, przez: ami wim.. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )?. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. super mama 10/10 he he mówią mi że dostałam bym ocene siedem śmieszne.. doggyster 2 lata temu.. Przekonaj się sam!. Bardzo polecam!. Quiz w Poczekalni.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14.. ZapraszamyPlik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .. dodany: 2016-12-11 20:01:16, przez: MikiMaja.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II..

W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .• Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A.. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?. jest napis nakóturym piętrze pan kleks przehowuje sekrety nacisnełam 3 a on mi rze zle.Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Skomentuj.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Zadanie 2 Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. "Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.Streszczenie krótkie..

Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.akademia pana kleksa banał 10/10.

Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)1.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. WidgetUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. PRAWDA FAŁSZ 5.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Rozwiąż test!a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13.. PRAWDA FAŁSZ • Filip był serdecznym przyjacielem pana Ambrożego.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.. Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.> Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv SP" Czy Pinokio i Pan Kleks toOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.Akademia pana Kleksa - test z lektury.

.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 4.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - w tej książce nie brakuje wysublimowanych szczegółów.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.List do Pana Kleksa - Napisz list do Pana Kleksa, w którym opowiesz o sobie i poprosisz, aby przyjął cię do swojej Akademii Szanowny Panie Kleksie, piszę do Pana ten list, ponieważ bardzo chciałbym zostać przyjęty do Pańskiej Akademii.Szanowny Panie Kleksie, piszę do Pana ten list, ponieważ bardzo chciałbym zostać przyjęty do Pańskiej Akademii.AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. 17 pytań.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć..

Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej książki kucharskiej.Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.

Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. Szukaj.. Pan Kleks miał na imię Ambroży..Komentarze

Brak komentarzy.