Jak usunąć opowiadanie na wattpad
Na samym końcu, po prawej stronie, znajdziecie przycisk "Zamknij konto".. Aby kontynuować, spróbuj go usunąć lub użyć innego.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-03-18 15:40:24Jak opublikowac opowiadanie na wattpad.. ; Tam, gdzie to możliwe, wprowadzaj dialogi.. Jak zdobyć czytelników na Wattpadzie?. Już nie potrzebuję tego konta xd i nwm jak usunąć :c Czy ktoś z was może wie, albo usuwał konto?. Starannie zaplanuj kompozycję.. ;/ Jak chce ktoś to proszę.Jak usunąć konto na Wattpad?. Ten obraz nie jest zgodny z naszymi wytycznymi.. Najlepiej, ż.Read Lekcja 1 from the story Jak poprawnie pisać opowiadania na wattpad?. Wattpad to platforma, która pozwala ludziom czytać i publikować własne historie za darmo.. Wielu autorów na Wattpad pisze i publikuje historie dla zabawy, ale niektórym z nich udało się zdobyć sławę .Serdecznie zapraszam na moje konto na platformie Wattpad (lub, jak kto woli - klikając na bezpośredni link do opowiadania: .. I kocham ją za to, bo tak jak ja nienawidzę opowiadań o wampirach, a kocham serię Zmierzch to pokochałam to opowiadanie.. Tylko proszę nie dawajcie mi linków tylko napiszcie po prostu jak na aplikacji Wattpad usunąć konto.. Na jednym jest 151, na drugim 95 a na trzecim 671, ale dla mnie to wciąż mało i cały czas szukam sposobu na wybicie się.. Podobne pytania.. 0 0 Uważasz, że ktoś się myli?Najpierw się logujemy..

Jak nie zostać żulem z wattpada?

.Quiz został przygotowana pod moja,, historie'' na wattpad ,,Co czytać na wattpad?''. Udostępnij.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. 165 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mam ją pobraną, ale czy da się usunąć na niej konto?. Podobne pytania.. Na razie mam 2 części, 5 wyświetleń, 0 komentarzy i gwiazdek.. Dostajemy taki widoczek.Na pierwszy rzut oka wattpad wydaje się być przyjemną witryną dla twórców i to jest nieco mylne i przykre.. Czy jest to płatne?. Biznes i Finanse (34870) Biznes i Finanse (34870) Wszystkie (34870) Banki (7617) Bankowość Elektroniczna (79) E-biznes (3883) Ekonomia (1850) Fundusze UE (616) .Jak usunąć konto na wattpadzie?. Następnie w prawym górnym rogu wchodzimy w panel menu i wybieramy ustawienia.. 0 ocen | na tak 0%.. 2016-07-12 20:29:33; Opowiadanie wattpad 2016-01-22 16:33:11; Opowiadanie / książka na wattpad 2014-07-07 12:43:47 .Jak usunąć konto na aplikacji Wattpad?. Ten obraz nie jest zgodny z naszymi wytycznymi.. Fajny nick.. Wykorzystuj inne formy wypowiedzi - wprowadź elementy opisu czy charakterystyki.. 0 0 Odpowiedz.. Korzystaj z bogactwa wyrażeń i zwrotów rozpoczynających i kończących opowiadanie oraz stanowiących spoiwo pomiędzy poszczególnymi częściami.. Polecam na 100000000%Jak zapewne wiesz, każde opowiadanie musi je posiadać aby czytelnik mógł wyobrazić sobie dane miejsce/osobę/rzecz..

Podoba ci sie moje opowiadanie (wattpad)?

Pytania .. 0 0 Odpowiedz.. Spotyka chłopaka, który nie tak łatwo daje za wygraną.Znajdziesz tutaj pięć sposobów na to, by wybić się na wattpadzie.. Posiadasz konto na WattPadzie?. W pierwszy dzień Nowego Roku 2021 wleciał rozdział na "Trudne Uczucia", jak widzicie w pierwszej kolejności postanowiłam zaopiekować się tym opowiadaniem, aby zakończyć.Jak samego Safari nie trawię to ta opcja jest fajna do czytania śmieciowych stron.. .Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA JAKOŚĆ OBRAZU I DŹWIĘK (ECHO)!. 2016-08-13 23:15:02; Czy warto założyć .Ups!. 2016-11-16 15:09:03 .Read Poradnik 1 from the story Jak się wybić na Wattpadzie?. by Dusia_x3 (Dajcie mi motywację) with 8,000 reads.. poradnik, inteligencja, jak.. Skomentuj.. Tam zaczyna grać w uniwersyteckiej drużynie siatkówki.. Wejdź i sam się przekonaj ;)#NowyRok # Rok2021 # opowiadanie # wattpad # TrudneUczucia # nataliabukowska # pisarz # bdsm # autor # romans # rotyk.. Jednak, jako iż jesteś gimbusem, twoje opisy muszą być na takim samym poziomie, na jakim ty jesteś.Ups!. 1,5 mln ocen .. Tessa razem z bratem bliźniakiem i najlepszą przyjaciółką wyjeżdża na studia do Kalifornii.. Krok po kroku :Wattpad Studios współpracuje z takimi partnerami jak: Twój głos powinien mieć miejsce wśród półek księgarni Ambicją Wattpad Books jest odkrycie i uznanie przeróżnych autorów Wattpada, poprzez przekształcenie ich dzieł w pełnoprawne publikacje i umieszczenie ich w księgarniach wokół całego świata.Find the hottest opowiadanie stories you'll love..

swag, zabawa, wattpad.

Dziękuję <3 0 ocen | na tak 0%.. Korzystacie z aplikacji WattPad?. Wracam ponownie z koszmarną ilością moich głupich min, przejęzyczeń, onomatopei i innych "e.Autorskie opowiadania użytkowników - miłosne, erotyczne, kryminalne, śmieszne, dramaty, przygodowe.. Jeśli chcemy usunąć tekst, opcję tę znajdziemy pod trzema kropeczkami obok „edytuj" (jakby nie można było dać symbolu kosza na śmieci czy czegoś logiczniejszego…).Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wie ktoś może jak usunąć opowiadanie na Wattpadzie ?Jak się wybić na Wattpad?. Wojownicy_MJ 7 miesięcy temu.. Szukamy pozycji Okładka książki Wattpad, po czym klikamy na to właśnie.. c) trzy kropki - jeśli je klikniemy będziemy mogli usunąć nasze opowiadanie lub opublikowane treści.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak dodać opowiadanie na Wattpad?. 2016-07-04 21:49:18; Korzystacie z Aplikacji Wattpad?. Przycisku „Edytuj opowiadanie" używamy, jeśli chcemy zmienić dane, które przed chwilą wprowadziliśmy, czyli tytuł, okładkę, opis, prawa autorskie itp. Wypełnijcie wówczas formularz, jaki Wam wyskoczy i potwierdźcie, że chcecie zamknąć konto.b) udostępnienie- po kliknięciu przycisku istnieje możliwość udostępnienia naszego opowiadania na takie strony jak: Facebook, Twitter, Pinterest, Tumblr, Google + oraz e-mail..

Pisz całe opowiadanie w jednakowym czasie.

Coraz więcej opowiadań o OD lub 5SOS i do tego pisane (przez większość, bo jednak są jeszcze ciekawie napisane opowiadania) z błędami interpunkcyjnymi, ortograficznymi czy nudnymi, nieciekawymi wątkami.Opowiadanie na wattpad-e.. Aby kontynuować, spróbuj go usunąć lub użyć innego.. quiz ma na celu uprościć szukanie opowiadań na jakie masz ochotę.Wattpad-Opowiadania_ Warte_Polecenia.. Read hot and popular stories about opowiadanie on Wattpad.Wchodzisz w bibliotekę, następnie wybierasz listę i tam możesz usunąć książki.. Chodzi o to ze juz napisalam ale nw jak opublikowac 0 ocen | na tak 0%.. Aby kontynuować, spróbuj go usunąć lub użyć innego.. Zamieść swoje własne opowiadania.Jak stać się sławnym na Wattpad.. Ten obraz nie jest zgodny z naszymi wytycznymi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt