Sprawdzian z lektury mikołajek i inne chłopaki
Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.. 3) rower Tata obiecał kupić Mikołajkowi rower, gdy b ędzie w pierwszej dziesi ątce z arytmetyki.. 2 SPIS TREŚCI .. jest pupilkiem naszej pani i stale ma pietra, że któryś z chłopaków zajmie jego miejsce, ale myśmy się bardzo ucieszyli, że teraz najlepszym uczniem będzie Kleofas, który jest fajnym"Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Kto z K-raperów jest Twoją bratnią duszą?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Gotfryd - miał bogatego ojca i często przynosił do szkoły prezenty, które od niego dostawał, by pochwalić się kolegom.. Udostępnij.. Rosół .Mikołajek chce się z nią w przyszłości ożenić.. Skomentuj.. Szukaj.. Podał je Gotfydowi, ten Rufusowi, potem kolejnym kolegom, aż trafiły do Alcesta.. 0 0 17.05.2014 o 12:25 rozwiązań: 1.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Serwis zamknięty.. Mama wzięła od niego banknot i dała mu monetę na jedn ą czekolad ę. Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie, plan wydarzeń.. Wydarzenia przedstawione w książce są: a. prawdopodobne b. fantastyczne c. nieprawdopodobne d. fantastyczne i prawdopodobne 10..

Jak dobrze znasz książkę "Mikołajek i inne chłopaki"?

Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Jakiego koloru jest kask Boba Budowniczego?. Mikołajek wrócił do domu smutny, ponieważ pudełko było zepsute, niektóre kredki połamane i co najważniejsze - nadal brakowało jednej z kredek.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Perzekonaj się, jak dobrze znasz szkolną lekturę!. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R Wyświetlony: 38369 razy Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny .Lektura „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe, test.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?.

Test: Krzyżacy Henryka Sienkiewicza - dla klasy ...lektura mikołajek i inne chłopaki.

Inne tryby nauki.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?test z lektury mikołajek gościnny; test z lektury mikołajek klasa 4; test lektury mikołajek; testy z lektury mikołajek; wypracowanie z lektury mikołajek; test z lektury mikołajek chomikuj; test z lektury mikołajek i inne chłopaki; test z lektury mikołajek część 1; test do lektury mikołajek; sprawdzian z lektury mikołajek .Witaj na stronie Quizz.pl.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Boi się gabinetu lekarskiego, pamiętając, że gdy miał stłuczone kolano posmarowano mu je jodyną, która szczypała.. Streszczenia - wykaz wszystkich wyszukańMikołajek - streszczenie utworu René Goscinny - strona 8.. Jako pierwszy postanowił przejecha ć si ę tata.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Mikołajek i inne chłopaki, którą napisał Goscinny René, Sempé Jean-Jacques, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Download: mikolajek i inne chlopaki test..

Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Zobacz quiz: Mikołajek.. Udało się to Mikołajkowi, poniewa Ŝ sporo dzieci chorowało.. Pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. Chłopcy przekazywali sobie okulary z rąk do rąk.. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W skład serii wchodzą teksty powstałe w 1963 r., które były drukowane na łamach czasopisma .Mikołajek wrócił z płaczem do domu.. .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.. 1.Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. Najlepsza odpowiedź .MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI Przełożyła Barbara Grzegorzewska .. Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;; Odpowiedz.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Nauczycielka poprosiła, by koledzy oddali kredki Mikołajowi..

a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14. streszczenie lektury Mikołajek i inne chłopaki.

Na przerwie chłopiec zauważył, że brakuje mu żółtej kredki.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektury.. Szukaj.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Plik lektura mikolajek i inne chlopaki test.pdf na koncie użytkownika roy.tan • Data dodania: 30 mar 2017. .. Na swojego wychowawcę Mikołajek z kolegami mówią: A. .. Test: Akademia Pana Kleksa Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. Mikołajek stwierdził, że nic przez nic nie widać.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Uczniowie wzajemnie się oskarżali o kradzież.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.sprawdź siebie samego.. Odsłon: .. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Jak ma na imię koleżanka Boba Budowniczego pracująca w jego firmie?lektura .. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. * Państwo Courteplaque - rodzice Jadwini.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby .Mikołajek c. narrator w pierwszej osobie d. odpowiedzi ,,b" i ,,c" są prawidłowe 9.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Dynastia Miziołków" Joanny Olech.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Odpowiedz.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Marzec 2013 .. Streszczenie „Mikołajek i inne chłopaki" to utwór stanowiący trzecią część cyklu powieści o przygodach tytułowego Mikołajka - małego chłopca z Francji.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Perzekonaj się, jak dobrze znasz szkolną lekturę!.Komentarze

Brak komentarzy.