Napisz zdania na temat fotografii w ćw 1
Zadania 2, 3 wykonaj ustnie.. (K.s.60 ćw.2) 3.Dokończ zdania na swój temat.. Dziś utrwalenie zasad interpunkcji.. Potrafię poradzić sobie w każdej sytuacji, od czasu do czasu zdarza mi się z .4) Temat: Określenia w zdaniu - przypomnienie.. Zadania ze środy, czwartku oraz piątku wyślij razem w piątek).2.. Przeczytaj zdania i na ich podstawie podpisz imiona chłopców- ćw.. str.72, a także w ćwiczeniach na str. 70-71 ćw.7,8,9,10,11,12.. Polecenia: 1.WYCHOWANIE FIZYCZNE.. 3.Podajcie przykłady scenek lub dialogów, które Was rozbawiły.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. zapisz w zeszycie np. 1-a 5 i 6 na stronie 104.. 2011-05-30 13:54:23Materiał zawiera 6 ilustracji (fotografii, obrazów, rysunków), 6 ćwiczeń, w tym 1 interaktywne.Temat 1.. W opisie obrazu ważne jest stosowanie odpowiedniego słownictwa.Pomogą ci w tym litery, jeśli uporządkujesz je w kolejności alfabetycznej.. 2.Zastanów się na czym polegała czarodziejska moc fujarki i jak wplynęła na Łamignata i Hegemona.. W 1 Przykładzie mam Przedmiot: Matematyka / Gimnazjum.. Jara mnie też kuchnia.. Informacje znajdują się w podręczniku na str. 232-233.. Napisz liczebnik - ćw.. Zanim zaczniesz opisywanie dzieła sztuki, musisz odpowiedzieć sobie na parę pytań: Jaki jest jego temat?.

2 Dokończ zdania w zeszycie.

W ćwiczeniach proszę zrobić 1,2,3,4,5 str 82 ( ćwiczenie 5 można zrobić bez słuchania!). Godzina - 10.40.. Jak autor je skomponował?. Napisz o tym opowiadanie.. Uwielbiam w wolnej chwili eksperymentowac z jedzeniem.. 2011-03-01 14:31:46 Język angielski( zdania ) czas present perfect or Past Simple 2009-03-13 23:46:35 Napisz po 4 zdania albo pytania lub zarprzeczenia w czasie Present Simpe , Present Continous, Past Simple .. Zadania.. Napisz przemówienie, w którym zwrócisz .Proszę o wykonanie ćwiczeń: 5 i 6 w podr.. (K.s.60 ćw.1) 2.Przyjrzyj się zdjęciom.. Mam 13 lat, chodzę do 1 gimbazy.. Na zadanie domowe, dokończyć test z książki str 179, przeczytać z książki temat, Ułamki o mianowmikach 10, 100, str 182 - 183.Temat: W raju - na podstawie tekstu Anny Kamieńskiej "Książka nad książkami".. 5 należy użyć właściwej formy czasownika w czasie past continuous .. 5) Temat: O szacunku d każdego stworzenia.. ( Prześlijcie opis).. Wychowanie fizyczne .. (K.s.61 ćw.3)Na zadanie domowe w ćwiczeniach : ćw 1, 2, 4 str 88 ćw 6, 10 str 89 Ćw 11 str 90.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń polecenia - str. 151, 152, 153.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 3 rozwiąza .Zróbcie ćw.. Odczytaj zdanie i zapisz je w zeszycie - ćw.. 1.Napisz, jak przebiegała wizyta Kajko, Kokosza i kasztelana Mirmiła w gabinecie dentystycznym kowala..

Zadanie 1 napisz w zeszycie.

Proszę o interpretację tekstu, który będzie wysłany na grupie messenger i w kilku zdaniach proszę wyrazić opinię/napisać swoimi słowami, co o tym myślicie lub jaką mielibyście .napisz wypracowanie na temat podany w zadaniu 9 .. W wolnej chwili możesz wykonać dowolne zadania online, zapraszam:Piszemy w zeszycie zdania z Ćw 4/88 -wstaw na końcu zdań one or ones.. Uzupełnij kartę pracy nr 65.. W sklepie odzieżowym.. Język rosyjskiTemat: Przecinek w zdaniu pojedynczym- przypomnienie wiadomości.. Zachęcam także do poznania zwierząt mieszkających w Afryce.. Jakie uczucia wzbudza?. Edukacja matematyczna: W karcie matematycznej wykonaj proszę zadania ze s. 26 i 27.. 6 napisz właściwą formę czasownika we właściwym czasie past simple lub past continuous.. PS Nie wszyscy Uczniowie przysłali mi opowiadania- termin minął w poniedziałek.-prowadzi rozmowę na temat głównych postaci występujących w komiksie oraz rozpoznaje je na fotografiach -planuje szczegółowo uważny sposób poznania treści lektury -przygotowuje projekt -korzysta z informacji zawartych w różnych źródłach .. ( załącznik na stronie szkoły pod dzisiejszą datą ).. 1 w zeszycie ćwiczeń na str. 86.. Przypominam, że one zastępuje rzeczownik w l. poj a ones- liczbę mnogą.. Nie wysyłajcie mi tym razem zadań z tej lekcji, sprawdzę po powrocie do szkoły.3 Informatyka - podstawowe tematy WSzPWN - Język HTML, podstawy str. 3 Ćwiczenie 3 (formatujemy tekst na stronie) 1..

(zdania na podstawie dialogu) 26.03.2020.

Piszemy o wydarzeniach, polityce .Jestem Marysia.. Jak można je ocenić?. Wykonaj ćwiczenia .Wykonaj zadanie 1 z karty pracy nr 65.. Religia: Temat 47 „Tomasz - lekcja wiary".. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiąza .. Na pomoc.. Wyszukaj nazwy zwierząt w innych wyrazach - ćw.. W kodzie źródłowym strony WWW, utworzonej w ćwiczeniu 1: sformatuj tekst Podróże po stolicach Europy" jako nagłówek pierwszego poziomu stosując odpowiednie znaczniki, rozdziel zdania opisujące zawartość strony znacznikami przejścia do nowego wiersza.Napisz wypracowanie w formie rozprawki problemowej z teza ,max.150 slow .Rozwaz Przedmiot: Język polski / Liceum.. Najczęściej opisuje się dzieła malarskie.. Zapisz zdanie.. Zastanówcie się nad odpowiedzią na pytania w ćw.2 s.243 i w ćw.3 s.244 (ustnie).. Zastanów się, który sposób spędzania wolnego czasu sprawiłby ci radość.Umieść nalepki z uśmiechniętą buzią obok wybranych fotografii.. Jutro powtórzenie z działu 5.- przygotuję Wam ćwiczenia.. TEMAT: Z JAKIM POLSKIM ŚWIĘTEM NARODOWYM MA ZWIĄZEK POSTAĆ JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO?. 1, 4, 5/146 ( z : Obraz rdzennych mieszkańców Afryki sprzed ponad stu lat).związki poboczne - wszystkie pozostałe związki w zdaniu.. Czas na realizację zadań- 2 tygodnie, do 18.05.2020.. Karta pracy 65.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata..

1- 4 pod tematem.

Następnie możesz spróbować odpowiedzieć na pytanie, kto jest na obrazku.. 3 wykonaj ustnie.. Termin wykonania wtorek, będę sprawdzać na lekcji.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Wysłuchaj wyrazów, połącz je z sylabą- ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.- na podstawie tekstu wykonaj ćw.. Przeczytajcie tekst "Książka nad książkami" s.242.. Zapoznaj się z bajka na str. 244.. Jak napisać opis obrazu?. Proszę.. WYPOWIEDŹ O CHARAKTERZE ARGUMENTACYJNYM; Temat 2.. Przeczytaj Nową wiadomość na stronie 300.. Na początek warto zacząć od zdania wprowadzającego, w którym bardzo ogólnie opiszemy motyw obrazka.. do gramatyki znajdź temat: Zdanie złożone współrzędnie, w zeszycie wykonaj ćw.. Napisz zdania w czasie przyszłym Futur 1.Temat: Podsumowanie wiadomości na temat powieści H. Sienkiewicza pt. „ W pustyni i w puszczy".. W jakiej technice zostało wykonane?. Odczytaj i obejrzyj informacje na str. 144-145 w podręczniku.. Zastanówmy się, czy opisujemy zdjęcie (a picture/a photo), czy rysunek (a drawing).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.książki "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", na jego podstawie wykonaj w kartach pracy ćw.. Jeśli chcemy, możemy .W podr.. Przypomnij wiadomość podr.. Co wnoszą kształty, kolory, światło?. Napisz w trzech zdaniach odpowiedź na pytanie : Co powinna powiedzieć Ronja do Birka , kiedy wybiegła na niego zza drzewa?. W ćwiczeniu 1/89 połącz w pary zdania 1-4 z określeniami a-d.. Działania wychowawcze związane z kształtowaniem nawyku samokontroli i samodyscypliny.. Wykonaj w zeszycie ćw.. Wklej notatkę z załącznika lub przepisz ją do zeszytu.. Lekcja 3.. Otwórz Zeszyt ćwiczeń na 57 stronie i wykonaj ćwiczenia z tematu Związki wyrazów w zdaniu.. Temat: Postrzeganie samego siebie w sporcie - poznawanie swojego JA.. - przeczytaj wiadomości z podręcznika; - wykonaj ćwiczenia;Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Klasa 4a Temat : Działania na ułamkach zwykłych - powtórzenie.. Teraz dokończcie zdania z ćw.1 s.243 (w zeszycie).. Jestem dość agresywną i zawziętą osobą.. Musicie uważnie czytać zdania, żeby wywnioskować jaka to jest sytuacja.1.. Teraz zapiszcie w zeszycie odpowiedzi na pytania w ćw.5 s.244Temat : Humor w szkole latania.. Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich, podobnie jak latarnik z noweli Henryka Sienkiewicza, zetknął się z książką z listy lektur obowiązkowych.. 1.Odczytanie notki biograficznej Renégo Goscinnego.. Piątek 17.04 .Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Polecam tekst i kolorowe fotografie w podręczniku na s. 54-57.. 1,2 pisemnie natomiast ćw..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt