Wykonaj w zeszycie ilustracje do dzialania 12+3+2
Zeszyty lektur będą oceniane w drugiej połowie stycznia.. Wykonaj działania.. Śmiał się, śpiewał: „W tym przyjemność, że święto jest wciąż przede mną.. 2. Przyjrzyj się ilustracji w zadaniu 2 na stronie 61.. Wypisz w zeszycie, jakie są rodzaje tunerów telewizyjnych.. wykonaj w zeszycie zadanie 6. ze strony 107. w podręczniku.. s. 76, 77 samodzielnie!. Jeśli chcesz dowiedzieć sie do kogo przyszedł Pan Jezus przeczytaj w podreczniku opowiadanie na str. 52 i 53 pt. "Ludzie z całego świata".. PO której stronie linii dorysowane sa brakujace figury?. Wyniki przedstaw w najprostszej postaci.. Przyjrzyj się uważnie ilustracji, przeczytaj wiersz i wykonaj polecenia ustnie, 1 i 2.. Zadanie 7 pisemnie w zeszycie.. 12/63 (29 październik - czwartek)Wytnij domino geometryczne (lub poproś kogoś o pomoc) znajdujące się w zeszycie ćwiczeń (w środku książki - elementy do wycięcia) i zagraj z domownikami.. 2.Rozwiąż ćwiczenia do tematu w zeszycie ćwiczeń: Wędrując ku .Str.. b) Wyjaśnij znaczenieodciśniętego na ulotce napisu 21 xTAK.. (Poniedziałek) Temat: Rodzi się dziecko (dla grupy dziewczynek) 1.Napisz w jaki sposób rodzina przygotowuje się na przyjęcie dziecka.. Zadanie 1 str. 82 (wykonane podczas zajęć online) Do wykonania zadania będzie potrzebne domino geometryczne wycięte z zeszytu ćwiczeń.Wykonaj ćwiczenia ze str. 40-41 w zeszycie ćwiczeń do j. polskiego..

1 wykonaj w zeszycie zadanie 4 i 5.

Zadanie 4 wykonaj ustnie.. (to nie dla mnie i wziełam szkołe podstawową bo to dla mojej siostry ja gimnazjum)Zeszyt ćwiczeń cz. 1 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl.. W zeszycie lektur wykonanj ilustrację do baśni.. Zapisz notatkę w zeszycie: Temat: Odżywianie samożywne.. Bo gdy w sercu kwitną róże, droga wcale się .Zapisz w zeszycie definicję z pierwszej strony filmu.. HE - ON .Zapisz w zeszycie od polskiego Temat: Scenariusz przedstawienia „Gady z szuflady".. Projekt i wykonanie: Software Mansion .A teraz wykonaj w zeszycie zadanie 2 ze strony 60 w podręczniku.. 3.Wykonaj plakat na temat: Moja rodzina.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Spróbuj znaleźć i wskazać wymienione w zadaniu rzeczy.. Edukacja matematyczna: Otwórz ćwiczenia z matematyki na stronie 16 i wykonaj zadania 1, 2, 3.. Zrób wyraźne zdjęcie swojej pracy i prześlij na maila do 8.06.. SUBJECT ( TEMAT ) : MY BODY AND FACE - NAZWY CZĘCI CIAŁA.. Z edukacji matematycznej wykonaj ćwiczenia na str.78.. Wykonaj KP.. Otwórz zeszyt ćwiczeń: - str.35 i wykonaj ćw.1 - srt.36 i wykonaj ćw.4,5 3.. Strona 48.. 1 zrób ustnie.. + 10 Wymyšl podobne dziatania i zapisz je.. Środa 3.06.2020 Wybierz odpowiedzi a lub b zgodnie z ilustracją.. Ćwiczenie str. 66..

Wykonaj w zeszycie ilustracje do dzialania 12 + 3 + 2 , Oblicz, ile to jest.

Jest rozłożysta, ale zgrabna i bardzo kolorowa.. Edukacja matematyczna.. Przeczytaj tekst w podręczniku na str.55, przyjrzyj się ilustracji 3.. Zapoznaj się z nową literą J, j. Poćwicz pisownie tych liter w zeszycie.. a) W kolejnych ramkach pod ilustracjami dzieci należy wpisać nazwy narządów, które zostały w poniższej tabeli pogrubione.2.. Pytania i odpowiedzi .. Podręcznik (częś ć 2) str. 82 .. Skorzystaj ze słowniczka znajdującego się na stronie 105 w zeszycie ćwiczeń.. Choinka jest ozdobiona różnokolorowymi bombkami, długimi łańcuchami, świecidełkami.. Powodzenia I to na dzisiaj wszystko .Wykonaj w zeszycie cwiczeń zad.. Pomaluj model - niebieski spółgłoski, czerwony samogłoski.. Wpisz w okienka brakujace liczby.. Odpowiedz pisemnie w zeszycie od polskiego na pytania do tekstu :1, 2, 3 str. 35 - Podręcznik.. Mówiono mu: „Idźże prosto, nie unikaj dróg i mostów!. Temat: Sprawdzam siebie - praca samodzielna.. a) Wyjaśnij,kto,kiedyiwjakimcelu wydał tę ulotkę.. 23Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Czwartek 17.12.2020 r. 1.Przeczytaj informacje z podręcznika - str.51.. 🎓 Wykonaj w zeszycie ilustrację - Zadanie 1: Język polski 6.Zadania do wykonania 1.. Przeczytaj głośno baśń pt. „Kto silniejszy" i odpowiedz na pytania zapisane na zielono.Szedł osiołek ścieżką krętą do miasta na wielkie święto..

3.Wykonaj w zeszycie ćwiczeń ćwiczenie 3 i 4 str.12.

1 Zadanie.. Edukacja plastyczna: Porządki w ogrodzie.. Więc ma być krótkie bo to dla mojej młodszej siostry chodzi do 3 klasy więc prosze o tąką nie skąplikowaną treśc dla niej i pani xD.. 31 - w zeszycie wykonaj ćw.. Wykonaj zadanie 1 na stronie 18 w zeszycie ćwiczeń.. Proces Fotosyntezy dwutlenek węgla + woda ( światło) = pokarm + tlen -----Zapisz w zeszycie i dokończ zdanie: Szukam rady, jak pozbyć się .. •Do którego wersu odnosi się ilustracja obok tekstu?. Narysuj na kartce A4 psa według instrukcji z ćwiczenia 1.. Zadanie 1 pod tekstem wykonaj w zeszycie-na podstawie tekstu opisz wiosenny poranek 4-5 zdań.. Rozwiąż zadania 1,2,3,4/62 (Kacper 1 i 2 ) i prześlij w poniedziałek; Dla chętnych zad 9/63; W środę wykonaj zadania 5,6,7 i 8/62 (Kacper 5 i 6) i prześlij do mnie w środę; Dla chętnych zad.. Znajdź w pakiecie kart, kartę pracy z literką c (obrazek cebula) i kwiatek z literką c .Karta pracy w zał.. Strona 73.. 2, 3, 4 i 5 rozwiązania zapisz w zeszycie 3.. Edukacja matematycznanastąpiły w przyrodzie wczesną wiosną - podręcznik str.46.. 7.12 2020W zeszycie napisz notatkę z podręcznika „To najważniejsze„ str. 107 oraz z ćwiczeniówki z „Zapamiętaj" str. 56 ostatnią kropkę „ " jako kolejny punkt do notatki.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj ćwiczenia 1,2,3,4,5,6,7 do tego tematu lekcji str. 54-56.Ułóż w zeszycie z języka polskiego zdania z wyrazami trzmiel, sprzątać, krzew, chrząszcz..

Narysuj w zeszycie jajko z modelem głoskowym.

Rozwiązania zadań.. Przeczytaj wypowiedzi dzieci, a następnie wykonaj.. 1 Zadanie.. Przepisz działania do zeszytu i wykonaj obliczenia.. Wykonaj w Ćw.. Otwórz podręcznik str. 32 i 33.. Narysuj w dowolnym czasie jak pomagasz rodzicom porządkować ogród.Tajemnice przyrody 4 (Zeszyt ćwiczeń, Nowa Era) Klasa: 4 szkoły podstawowej.. Wykonaj zadania w Kartach ćwiczeń klasa 2 część 5 str. 36 - 37.. Str. 49 Przejdziemy dalej do tematu lekcji.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 7ZADANIA DO WYKONANIA W TERMINIE 09.11.2020r.. Na ilustracji widzimy piękną, sztuczną choinkę.. 27.04.2020 Edukacja matematyczn a IIa Dodajemy i odejmuje w zakresie 100 Cel:-rozwiązuje zadania tekstowe w zakresie 100-liczy z pamięci dziesiątkami-dodaje i odejmuje za pomocą .Wykonaj w zeszycie: 1,2,3 str.211 Zapoznaj się z ilustracją, a następnie wykonaj polecenia.. Zadania do wykonania w dniu 21 kwietnia Język polski - Książka s. 75- 77.. Z edukacji polonistycznej wykonaj ćw.. zadanie 1, 2 ,5 str.46 i 48 Edukacja matematyczna Temat: Zapoznaje się z pojęciem doby.Piątek 5.06.20.. Zapisz nazwy miejsc z obrazka.. Lecz osiołek z drogi zboczył, piął się wciąż po stromym zboczu.. 2 Zadanie.. Wykonaj zadania w Kartach matematycznych klasa 2 część 5 str. 28 - 29.2.Rozwiąż ćwiczenia do tematu w zeszycie ćwiczeń: Wędrując ku dorosłości.. •Jak rysownik odczytał słowa bohaterki utworu?. Ułóż i napisz treść zadania do działania 40:5=.Rozwiąż zadanie.. Stoi na stojaku i jest bardzo duża, sięga do sufitu.. c) Wyjaśnij,jakieemocjemogłabudzi .2.. Przepisz działania do zeszytu i wykonaj do nich ilustracje.. Musisz szybko iść do celu, by się cieszyć i weselić.".. W Wordzie lub Power Poincie wykonaj notatkę z ilustracjami graficznymi przykładowego tunera TV oraz wszystkimi jego złączami (zilustruj i opisz wszystkie jego złącza); wykorzystaj do tego Internet.Bunny_Kou2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.6.. Podziel wyrazy : jama, olej, jajko na sylaby i głoski..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt