Kartkówka opowieść wigilijna odpowiedzi
Harpagon: […] Zmysły tracę, nie wiem gdzie jestem, kto jestem, co robię.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Można się lekko do tego przyczepić ;).Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Olimpiada w Soczi - podsumowanie Sprawdź, czy uważnie śledziłeś zmagania olimpijczyków.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: 1852 1822 1839 1843 : 2.Sprawdzian .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Test składa się z 12 pytań.. Wyślij zgłoszenie Wanisz.. Wyślij zgłoszenie Marceloli.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach 1812-1870..

Dickensa Opowieść wigilijna.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Skomentuj.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. UWAGA!. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. POWODZENIA.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki..

3.Opowieść wigilijna - pytania i odpowiedzi.

Wanisz 3 lata temu.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyGeneza utworu i gatunek.. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.. anuluj.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Udostępnij.. Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Wydarto mi ciebie; odkąd mi ciebie wydarto, straciłem mą podporę, pociechę, radość: wszystko skończone dla mnie, nie mam co robić na świecie.Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgProszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę .Opowieść Wigilijna (2009) Jakość: 360p 480p 720p 1080p.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Mój drogi przyjacielu!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba Na grób Scrooge Do domu Marlea i siostrzenca Pokazał mu własne dzieciństwo : 1..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Poproszony o wigilijny datek naOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Quiz w Poczekalni.. Quiz w Poczekalni.. Zwłaszcza naOpowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpg„Opowieść wigilijna" - test trudny.. 2.Kim był główny bohater?. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. To nie ulegało wątpliwości.. Musiał zarabiać na życie od dziecka, tułał się, był biedny.Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępnij.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Odblokuj dostęp do 8097 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. zimnym i odpychającym..

Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?

Powodzenia!. Lew, czarownica i stara szafa"Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (44) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. 22 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: [email protected] na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Marceloli 4 lata temu.. Powiadom znajomego.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011„Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. 3.Z kim mieszkał?. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Nie było łatwe.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Skomentuj.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Zestaw: "192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3" 0.. Następne wideo.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .opowieść wigilijna.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakim człowiekiem był Ebenezer Scrooge?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt