Napisz w 10 zdaniach co robiłeś w weekend w czasie przeszłym perfekt
2012-11-18 18:59:36 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Czas przeszły Perfekt jest zaprzeczeniem Präteritum.. Co jest takiego szczególnego w Perfekt?. O przeszłości w języku niemieckim możesz również mówić w czasie Präteritum, ale to właśnie Perfekt jest używany częściej.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Wypracowanie jest na poziomie gimnazjum, może być pomocne jako podsumowanie tematu o czasie przeszłym Perfekt.. 2011-09-03 14:03:44; Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend.. Utwórz dwa dialogi ze zdan A- je zapiszA Hallo, wie heißt du?B Guten Tag.. Pogoda była cudowna.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 j.ang Napisz o spotkaniu ze sławną osobą w czasie przeszlym !. Jej mąż jest hiszpanem.. Mieszkałyśmy u pewnego chłopaka.. Ich heiße KlossowskNapisz 4 zdania w czasie przeszłym i przetłumacz bringen Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: dusia98-98 12.10.2010 (15:03)Potem umyłam się.. Po południu poszłam do domu.. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow..

Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.

Manchmal regnet es - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. płaciło się zwykle w .. , co sprzyjało rozwojowi gospodarki opartej na obrocie pieniężnym.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.🎓 Napisz zdania w czasie przeszłym Perfekt.. 2020-03-26 19:06:11; Napisz 5 zdań w .Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Pomożecie?. Kupiłem wycieczkę dwa tygodnie temu.. Często byłyśmy na plaży, opalałyśmy się i kąpałyśmy w oceanie.Czas Present Perfect jest jednym z najczęściej używanych czasów w języku angielskim i jego znajomość to podstawa nauki.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Naprawdę nie warto przepisywać tego „na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego.. Zjadłam obiad.. Na przykład - Jestem na wakacjach.. Zjadłam śniadanie.. Podróż była długa, ale opłacało się.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.Perfekt - tak nazywa się czas, dzięki któremu można powiedzieć coś w przeszłości.. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. około 18 godzin temu..

Już widzimy, że drugie zdanie będzie w czasie Perfekt.

Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Co robiłeś w weekend , napisz 10 zdań .. 2012-12-13 16:26:14; Napisz 5 zdań o tym co robiłeś w wakacje !. Uzupełnij odpowiednio zdania.. 5.Wreszcie po maturze w lipcu poleciałyśmy tam samolotem.. w czasie przeszłym Perfekt (10 zdań) proszę o pomoc 3 Bilde aus den Sätzen A-) zwei Dialoge und notiere sie.. Potem poszłam do szkoły.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Zapoznaj się z opisem budowy, zastosowania czasu oraz użycia słówek pomocniczych for, since, just, already i yet.Opis czasu Czasu Present Continuous używamy jeśli mówimy o: czynnościach, które odbywają się w chwili mówienia o nich - możemy powiedzieć, że w tej chwili czytamy książkę albo uczymy się angielskiego, często w tych zdaniach na koniec piszemy "now" (teraz) albo "at the moment" (w tej chwili); stanach chwilowych, np. I'm staying in a hotel.W jednej weekend zamień się w turystę i opracuj trasę, którą zwiedzisz swoje własne miasto.. Szczególnie w języku mówionym..

(w czasie przeszłym Perfekt) Proszę o pomoc.

Jest to czas dokonany.. Ja mieszkam od 3 lat we Wrocławiu i też jeszcze nie zrobiłam sobie takiej porządnej wycieczki - ale mam w planach i to całkiem niedalekich.. Ciocia Clarissa mieszka w Barcelonie, w pięknym mieszkaniu w pobliżu La Rambla - to słynna ulica w Barcelonie.. 21.Przeczytaj zdania i napisz odpowiedni przymiotnik: cheerful .Czas przeszły Perfekt to forma czasu przeszłego, która jest najczęściej używana w języku niemieckim.. Widać tutaj ewidentny skutek.autor: zmijka432 21.10.2010 (16:19) napisz w języku angielskim pare zdań 5-6 Co robisz żeby być Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: lukaszmackowski 2.4.2011 (16:25) Napisz krótki list do przyjaciela w którym opiszesz co robisz w konretnych Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: adrian-1992 6 .Angielski daje naj plz Proszę o pomoc w tym zadaniudo jutra mam czas na wysłanie Prosze o pomoc w zadaniuna poniedziałek Przetłumacz pytania Plz daje naj zad 4 Zad 5 str 95 angielski klasa 6 pls szybko z góry dzk Potrzebne na jutro!. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Potrzebuję pomocy z angielskim.Opisz swój weekend w czasie przeszłym Partizip II Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: green_girl 25.9.2010 (13:13) W ostatni weekend wybrałaś się z rodzicami na wycieczkę do innego miasta..

Spójrz:Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend.

Ona mieszka w Hiszpanii od ostatnich 10 lat!. Używamy go w przypadku kiedy wykonana, zakończona przez nas czynność wpływa na nasze życie.. W domu odpoczywałam.. 2 Co jakiś czas z rodzicami jeździłam na rowerze Manchmal bin ich mit meinen .Napisz co robiłeś w weekend w czasie przeszłym perfekt.. Cały tydzień spędziliśmy na zwiedzaniu.Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZCzasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Zrobiłam zadanie domowe.Zadanie: co robiłaś w czasie weekendu napisz 7 zdań po Rozwiązanie:ich war zu opa ich habe pizza gegessen ich habe ein brief geschribt ich bin zum kirche gegangen ich bin nach berlin gefahren ich bin ins kino war ich habe milch getrinkenW sierpniu wraz z siostrą poleciałyśmy do Hiszpanii z naszą ciocią Clarissą.. Zadania w załączniku!. To nazywa się couchsurfing.. (w czasie przeszłym Perfekt) Proszę o pomoc.. Używamy tego czasu wskazując związek między przeszłością a czasem teraźniejszym.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Żeby zrobić zdanie w Perfekt, potrzebujesz dwóch czasowników.. Znalazłyśmy go w internecie i spałyśmy u niego za darmo..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt