Sprawdzian znajomości ani z zielonego wzgórza
Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. W krótkim czasie swoją osobowością i .Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. 9034 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.Ania z Zielonego Wzgórza - czas i miejsce akcji Akcja powieści Lucy Maud Montgomery rozpoczyna się w czerwcu 1876 roku i obejmuje pięć lat z życia tytułowej bohaterki, która w chwili zakończenia utworu ma szesnaście lat.. W Avonlea uchodził za dziwaka i samotnika, lecz ludzie cenili go za gospodarność i darzyli go powszechnym szacunkiem.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza.. ZapraszamySprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. !Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Opowiada o dziewczynce, sierocie, którą adoptuje rodzeństwo- Maryla i Mateusz.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Spała na dworcu.. Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. nie było o tym w książce.. Kiedy ktoś ją obraża, odburknie i wcale nie liczy się z tym, kogo ma przed sobą.. Co Ania zrobiłaby gdyby nikt po nią nie przyjechał?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poszła spać pod wiśnie.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery..

Test dobry do sprawdzianów klasowych pytania dotyczące książki Ania z Zielonego Wzgórza.

W ten sposób Ania potraktowała największą plotkarkę w całej okolicy.. czekałaby do upadłego.. Rozwiąż test!Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani imiona i nazwisko .. wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice .stacja kolejowa w Bright River - pierwsze spotkanie dziewczynki z Mateuszem , dom pani Małgorzaty Linde - niezwykłe przeprosiny pani Linde , dom pani Spencer w White Sands - odwiezienie Ani przez Marylę do pani Spencer , Świerkowe wzgórze (dom państwa Barrych) - uratowanie życia Minnie May, dom Cuthbertów na Zielonym Wzgórzu - podwieczorek: wino zamiast soku, hotel w White Sands .Karty pracy, kartkówki, sprawdziany / Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.. Lucy Maud MontgomeryANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docJak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .Plik ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • Data dodania: 14 lis 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyJakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat lirykaPiszę do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Udostępnij.. Fabuła utworu obejmuje wydarzenia wcześniejsze i sięga do roku 1865, do dnia narodzin Ani Shirley.Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test!Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Miał długie, popielatosiwe włosy, sięgające zgarbionych pleców i gęstą, ciemną brodę, którą zapuścił, mając dwadzieścia lat.. Dorota 4 lata temu.. Skomentuj.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!.

U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o ani z zielonego wzgórza .Wypełniając test wiedzy, ani z zielonego wzgórza .

Początki jednak wcale nie były proste.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Mateusz Cuthbert był sześćdziesięcioletnim kawalerem o nieco dziwacznej powierzchowności i niezgrabnej figurze.. Życzę wam powodzenia!. Miłego rozwiązywania!Małe mieszkanki Avonlea słyszały już niejedną dziwną historyjkę dotyczącą Ani.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Szukaj.. Pani Linde opowiadała o jej gwałtownym temperamencie, Jerry Buote zaś, pastuszek z Zielonego Wzgórza, rozwodził się nad tym, że Ania godzinami potrafi rozmawiać jak pomylona sama z sobą lub mówić do kwiatów i drzew.Tak zaczęło się życie Ani na Zielonym Wzgórzu.. Szybko okazało się, że dziewczyna nie potrafi trzymać języka za zębami.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt