Napisz opowiadanie według planu
1.Wyruszenie Odyseusza wraz z 12 okrętami w kierunku Jtaki.. 5.Wysłanie na zwiady dwóch ludzi w kraju Lotofagów.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt. Mój Poranek.Tekst według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt. Mój Poranek.Tekst ten powinien byc dynamiczn,uzyj wiec jak najwiecej czasownikow w czasie terażniejszym.. 8.Niewiarygodny spetlak.. Nadaj mu tytuł.. Tworzenie fałszywych śladów.. Oszukani gestapowcy.. 2 7) Pamiętaj o korekcie - po napisaniu rozprawki przeczytaj ją jeszcze raz.. Śniadanie 4.. Opisane postacie i ich dzieje nie muszą być prawdziwe, mogą być wymyślone - to fikcja literacka.. 4.Udawanie oburzenia ojca Ponsa.. 6 .Zadanie: napisz opowiadanie z dialogiem ze znalazles psa w parku Rozwiązanie:korzystając z pięknej wiosennej pogody postanowiłem wybrać się do pobliskiego parku przechodząc się alejkami parkowymi w pewnym momencie coś mnie zaciekawiło pod wielkim drzewem leżała mała kulka i może nic by mnie tak nie zaintrygowało ale to quot coś quot wydawało głos ,a raczej żałosne skamlanie .-Uporządkuj fakty tworzące opowiadanie i napisz plan ramowy.-Dodaj szczegóły do planu ramowego i zapisz plan szczegółowy.. Chodzi o czytanke "Dzieci z Żółtej Willi"Napisz opowiadanie według uporządkowanego planu.. opowiadanie; plan; napisz; zadanie dodane 15 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika ak07id02q (-7,420) [Szkoła podstawowa]Jak napisać opowiadanie, w którym Scrooge wystąpi jako uczestnik Dziadów?.

3) Napisz opowiadanie według planu.

4.Niespodziewany atak na śpących Greków i wymordowanie 72 towarzyszy.. 2.Dotarcie do miasta Jsmaros, siedziby szczepu Kikonów.. Opowiadanie o życiu.według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt mój poranek.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Nadaj mu tytuł.. Przed dzwonkiem na pierwszą lekcję.Napisz opowiadanie według podanego planu: 1:koszmarny poranek 2:dziwny telefon 3:niezapowiiedziana wizyta 4:interesująca rozzmowa 5:radosne zakończenie dnia Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%Napisz opowiadanie według uporządkowanego planu.. zastosuj akapity, unikaj powtórzeń wprowadź wyrazy określające następstwo czasowe np: potem , następnie , później, nieoczekiwanie, wkrótce .. Plecak 5.. I rozpoczęcie (krótkie) - przedstaw bohaterów i okoliczności wydarzeń II rozwinięcie tematu (obszerne) - opowiedz treść według planu.. Pamiętaj o stosowaniu akapitów.. 3.Grabież mieszkańców i beztroska uczta na brzegu.. czary magia opowiadanie autorskie opowiadanie przykład opowiadanie z dialogiem opowiadanie z dialogiem przykład sen Szkoła wakacje.. Aresztowanie Mademoiselle Marcelle.. 5.Wysłanie na zwiady dwóch ludzi w kraju Lotofagów.. (jem płatki na mleku) 4.. Ukrycie się w podziemnej krypcie.. Droga do Szkoły.. Unikaj zawiłych zdań.. Tekst ten powinien być dynamiczny, użyj więc jak najwięcej czasowników w czasie teraźniejszym..

Napisz rozprawkę według planu.

Aby urozmaicić treść, zastosuj:według podanego planu napisz krpotkie opowiadanie pt. "mój poranek".. Opowiadanie jest „opowiadane" przez kogoś, a zatem ma narratora, bohaterów, miejsce i czas akcji.. Byłabym wdzięczna za szybką pomoc, ponieważ nauka zajmuje trochę czasu ;->Napisz opowiadanie + plan +1 głos.. 3.Śniadanie 4.Plecak 5.Droga do szkoły 6.Przed dzwonkiem na pierwszą lekcję.Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. 6.Propozycje ojca ponsa.. Tekst ten powinien być dynamiczny uzyj więc jak najwięcej czasowników w czasie terażniejszym 1 pobudka 2 poranna toaleta 3 śniadanie 4.plecak 5. droga do szkoły 6 przed dzwonkiem na pierwszą lekcjeOpowiadanie - to krótki utwór epicki, narracyjny (napisany prozą).. Charakteryzuje się luźnym układem akcji.. Droga do szkoły 6.. 5.Zgoda szefa gestapo i jej powody.. poleca81% Język polski .. Tekst ten powinien być dynamiczny, użyj więc jak najwięcej czasowników w czasie teraźniejszym!. 1.rozmowa w kredensie pani guzdralskiej 2.przywołanie mrówek 3.wyjaśnienia owada z podwórka 4 poproszenie o pomoc prota IV 5.przybycie ekipy i ukrycie się mrówek 6.dziwny pomysł jarka 7.daremne wysiłki rodziny maćka 8. wielki plan ducha 9.dostarczenie cukierków przez myszy 10.pojawienie się mrówki faraona 11.odejście brązowych punkcików lektura .Napisz opowiadanie według punktów planu..

czy możecie pomóc ?Napisz opowiadanie według planu.

czy możecie pomóc ?Według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt. ,, Mój poranek '' Użyj więc czasu teraźniejszego.. Przed dzwonkiem na pierwszza lekcje .. 3.Sniadanie.. Droga do szkoły.. 4,168 wizyt.. znała i wzieła ją na ręce i zaniosła do jej mamy.Nic jej się nie stało tylko krwawiło jej z kolana,ponieważ sobie go zdarła.Wystraszeni wróciliśmy do domu i czekaliśmy na kolegę.Pobawiliśmy się z nim trochę i wrócił do domu .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na .Przygody Odyseusza napisz opowiadanie ( 3 akapity ) według planu Prosze rozwijaci zadania !. 7.Omówienie planu ojca ponsa.. (myję twarz, zęby itp.) 3.. Zastosuj akapity , unikaj powtórzeń , wproważ wyrazy określające następstwo czasowe.. Zadbaj o to , aby było ono spójne i przejrzyste.. *Poselstwo Barda, jego słuszne racje; niegrzeczna podstawa Thorina *Oficjalne żądania Barba(12 część skarbu)(w razie odmowy oblężenie góry)Jak napisać opowiadanie?. *Przejęcie rządów przez Barda l Prawdziwe oblicze Thorina (nie chce oddać skarbu) *Pomysł wyruszenia po opuszczone skarby l posłanie kruków do Deina z Żelaznego Wzgórza .Według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt .. Plecak.. Zadbaj o to aby, było ono spójne, przejrzyste.nadaj mu tytuł.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Przerażenie chłopców..

napisz opowiadanie wymyślone przez siebie !.

2.Aresztowanie Mademoiselle Marcelle.. Rozwiń poszczególne punkty ułożonego wcześniej planu wydarzeń - postaraj się przedstawić treść każdego punktu w jednym akapicie tekstu.. (pakuję drugie śniadanie) 5.. W rozwinięciu ukaż wydarzenia w sposób dynamiczny, stosując dużo czasowników dokonanych nazywających czynności, działania i ruch.. 4.Plecak.. 1.Wyruszenie Odyseusza wraz z 12 okrętami w kierunku Jtaki.. 2.Dotarcie do miasta Jsmaros, siedziby szczepu Kikonów.. Zadbaj o to , aby było ono spójne i przejrzyste.. 3.Grabież mieszkańców i beztroska uczta na brzegu.. Niewiarygodny spektakl.. Używaj słów i sformułowań, które wiążą poszczególne wypowiedzenia.. Pamiętaj także o używaniu .Według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt. "Mój poranek".. Zadbaj o to , aby było ono spójne i przejrzyste.. Udawane oburzenie ojca .8.. 4.Niespodziewany atak na śpących Greków i wymordowanie 72 towarzyszy.. Zajęcie żółtej willi przez gestapo.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Śniadanie.. Każdy punkt rozwiń w jednym akapicie.. W celu zachowania spójności tekstu zastosuj synonimy , omówienie i zaimki .Według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie według uporządkowanego planu.. PLAN: *Zabicie Smauga przez Barda l Wiadomość przyniesiona przez kruka o zabiciu smoka i wyprawie ludzi i elfów.. Zastosuj akapity , unikaj powtórzeń , wproważ wyrazy określające następstwo czasowe.. Opowiadać tekst według planu musimy umieć na poniedziałek.. 9.Tworzenie fałszywych śladów.. !Temat: Rozprawka i opowiadanie twórcze - utrwalenie przed egzaminem.. Charakteryzuje je:Według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt. Mój poranek.. Napisz opowiadanie według podanego planu: 1:koszmarny poranek 2:dziwny telefon 3:niezapowiiedziana wizyta 4:interesująca rozzmowa 5:radosne zakończenie dnia 2012-01-27 21:39:01; Napisz charakterystykę Zenka Wójcika (według planu) 2011-10-23 12:31:39; Napisz opowiadanie do podanego planu: 2013-10-12 15:31:03Był samotny i nie miał przyjaciół.Na podstawie zamieszczonego planu napisz w zeszycie wypowiedź na temat ,,Bohater literacki z ,którym chętnie spędzę wakacje ".. 3.Przerażenie chłopców.. 2020-12-22 08:55:25 Proszę o pomoc potrzebuje to na dziś do maks 21 00 język polski 2020-12-21 12:27:57 Więcej bez odpowiedziNapisz opowiadanie według uporządkowanego planu.. 10.Ukrycie się w podziemnej Willi 11.Oszukanie gestapowcy.Napisz opowiadanie według planu w 1 osobie jako Thorin: *Elfy i Jezioranie przybywają pod Samotną Górę.. Ułuż plan i do planu ułuż krotkie opowiadanie może być np.jakaś przygoda z wakacji lub wymyślona.. Zastosuj akapity , unikaj powtórzeń , wproważ wyrazy określające następstwo czasowe.. .Napisz opowiadanie według planu w 1. osobie jako Bilbo z lektury ,,Hobbit czyli tam i z powrotem"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt