Zemsta sprawdzian z lektury
Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Kto mówi te słowa: " Hej!. a) 3 b) 1 c) 10 d) 11zbrodnia i kara test wiedzy ogólnej rah fineasz i ferb test z książki jest łatwy test o you can dance taniec z gwiazdami test o historii świata aang miasto test z części zdania utrzymanie japonia japonski ninja ya szkoła podstawowa test o anime test z krzyżaków test z matematyki test o serialu moda na sukces test z biblii quiz test z .Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3Serwis internetowy, z kt rego korzystasz, u ywa plik w cookies.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?. Czyją własnością jest Artemiza?. Dorota 5 lat temu.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Zawiera 32 pytań.. Literatura "Opowieść wigilijna" - test znajomości lektury.. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Dyktuje Dyndalskiemu komiczny list, który w założeniu miał być rzekomym dziełem Klary.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury „Zemsta".. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Knyps z czubkiem 2020-06-19 11:02:07 Stanisław Grochowiak "Telewizor" 2020-06-18 00:39:54 Plisss Pomocccyy na 20 potrzebuje helppp !.

..."Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Sprawdzian.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. [przypis redakcy ny] ²⁸spaźnia—formaniedokonanaodczasownika:spóźnić.Dziśużywasięformy:spóźnia.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. 4.Kto od kogo i w jakich okolicznościach powiedział : "daj gwintówkę niechaj .Sprawdzian z treści lektury " Zemsta" 1.. Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. S to pliki instalowane w urz dzeniach ko cowych os b korzystaj cych z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jako ci wiadczonych us ug w tym dostosowania tre ci serwisu do preferencji u ytkownika, utrzymania sesji u ytkownika oraz dla cel w statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania tre ci .Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o „Zemście" Aleksandra Fredry?.

Literatura "Zemsta" - test znajomości lektury.

Nie pamiętam Zemsty A. Fredry odpowiecie na pytania ?. Gatunek: komedia.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. a) Nazywał siebie „Lwem północy".Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Podobne działy .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gerwazy daj gwintówkę!SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI PO OMÓWIENIU ZEMSTY imię i nazwisko klasa data 1.. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra Fredry.. Skomentuj.. Język polski.. Rozpocznij quiz.. mam nadzieje ze bede go mial na polaku :D.. 2.Z jakiego powodu włączenie do intrygi miłosnej Podstoliny przez Klarę było złym pomysłem 3.Kiedy Papkin wykazał się wyjątkowym bohaterstwem?. Powstała w romantyzmie i w czasach współczesnych autorowi się rozgrywa.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Zemsta pytania do lektury.. Pobierz.. - Podstolina zrywa zaręczyny z Cześnikiem.. 5.0 / 5 (1 głos) Komentarze: Teele napisano 20.03.2013 21:01. zgłoś do usunięcia.. 1 Na czym polega kryzcja filozoficzny i religijny w trenach kochanowskiego 2 Jaki obraz władzcy ukazany jest w piesni 14 wy którzy 3 Wybierz z Pieśni kochanowskiego sytuacje dotyczącą losu i wyjaśnij 2020 .poczta.anka / szkoła / polski / lektury / Zemsta / zemsta testy z odpowiedziami.docx Download: zemsta testy z odpowiedziami.docx..

Przekonaj się, ile wciąż pamiętasz z tej lektury!

Punkt kulminacyjny „Zemsty" następuje, gdy: a) Wacław żeni się z KlarąStreszczenie lektury Zemsta.. Udostępnij.. Aby .. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury .Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Literatura Test z lektury "Zemsta" - poziom trudny.. Test: Zemsta - Aleksander Fredro Powtórzenie lektury !. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. „Zemsta".. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Do jakiego rodzaju literackiego zalicza się ,,Zemsta'' Cześnik na wieść o tym postanawia zwabić do siebie młodzieńca.. O co pokłócili się dwaj bohaterowie utworu.. Literatura Test z lektury "Zemsta" - poziom trudny .1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Jakie warunki miał spełnić Papkin, by móc ożenić się z Klarą.. Gatunek: komedia..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Nawiązuje do prawdziwego sporu z XVII wieku - pomiędzy dwoma współwłaścicielami zamku w Odrzykoniu - Firlejem i Skotnickim.Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później.. Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które autor znalazł opisane w dokumentach swojej żony.. Od łatwego do trudnego poziomu !Zemsta Dane lektury: Komedia - oparta o konflikt i jego rozwiązanie, intrygę, kontrast, komizm słowa, postaci i sytuacji.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę <br> *Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. 9247 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie używaj korektora, ołówka.. [przypisredakcy ny] ZemstaSprawdzian.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Ile dni trwa akcja Zemsty?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .²⁷wzięty z błonia — tzn. młody (źrebaki do lat trzech lub pięciu przebywały swobodnie w stadninie, na błoniu), eszcze nie u eżdżony, dziki.. Zemsta no jakoś nikt nie pomyslał o założeniu funtesta z lektury, więc ja wam pomogę.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Informuje go o tym w liście przyniesionym przez Papkina.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. odwdzięczę się ;* 1.Jak Milczek stał się posiadaczem jednej połowy zamku?. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.Play this game to review Other.. Wdowa chce poślubić Wacława..Komentarze

Brak komentarzy.