Test z lektury pinokio odpowiedzi
Kto znalazB kawaBek drewna, który pBakaB i [miaB siˇ jak dziecko?Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) FunTest.pl.. Sprawdza znajomość treści.. Wyślij zgłoszenie.. A jak ktoś się pyta to ostatnia odpowiedź to te pierwsze.. Zawiera zadania otwarte i .Na co zachorował Pinokio we fragmencie powieści „Pinokio" Carla Collodiego, przedstawionym w podręczniku „Jutro pójdę w świat"?. Jak miał na imię ojciec Pinokia?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Złap książkę i wylosuj cytat!. Przyszedł gospodarz i wziął pajaca za szkodnika, który porywa drób z kurnika.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna-ok d) z materiału.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Tam też mieszka na stałe.. W jakim celu autor tak pokierował losami bohatera?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Akcja utworu rozgrywa się : a) w Polsce b) w Szwecji c) w Danii 3.Pinokio - streszczenie utworu Carlo Collodiego.. Sprawdzian proponowany po cyklu lekcji omawiających lekturę "Pinokio"..

w poniedziałek mam test z lektury.

Materiały powiązane z testem: Test: Quo vadis - Henryk Sienkiewicz Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis.Lektura Pinokio Test z Lektury ,, Pinokio " Carlo Collodi !. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.. Serwis zamknięty.. Skąd Dżeppetto miał pieniądze na zakup elementarza?Pinokio zmusił ją do tego swoim krzykiem i płaczem; Komentarze.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , bo a) koniuszek jego nosa przypominał wiśnię b) jego ulubionym deserem było ciasto wiśnioweTest wiedzy z lektury ,, Pinokio" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co było przyczyną tej choroby?. Dodaj nowy komentarz [+] .. Test jest łatwy ale z ostatnim się nie zgadzam.. Quiz w Poczekalni.. ZapraszamyTest sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. Amelka 06 maja 2018 W ostatnim powinno być drugie.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę dzieła, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki utworu oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Może ktoś mnie widział na innym quizach nick to Natalia k. POZDRAWIAM.. We wnętrzu rekina..

2...Pinokio Test ze znajomości lektury "Pinokio".

Pinokio poszedł z Kotem i Lisem do: a) .. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna,Pinokio zgłodniał i aby się posilić, wszedł do winnicy, by zerwać trochę winogron.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Pinokio Test z lektury pt. ,,Pinokio" dla klasy IV Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Pinokio został zabrany do chaty i przywiązany przy budzie, aby zamiast psa pilnować obejścia.. Miał pecha i wpadł w pułapkę na kuny.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger.. Nocą obudziły go szmery.Tomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)Katarynka - test wiedzy.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu..

Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury.

Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Pinokio Carlo Collodiego .Odpowiedzi matura polski maj 2012 cz.II pisanie własnego tekstu; .. Pinokio streszczenie; Test ze znajomości książki Pinokio; Pocałunki Maria Pawlikowska- Jasnorzewska; .. Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury;Test ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodi, który należy przeprowadzić na pierwszej lekcji.. 0 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazki .. Quiz w Poczekalni.. Którą z pięciu ras dowodziłbyś w bitwie?. Maksymalnie możesz uzyskać 300pkt.. 28 Obserwuj autora Zobacz profil .. czyli test z Angielskiego na pora.. Skipper, Kowalski .Test z lektury „Pinokio" C. Collodiego - klasa IV 1.. 28 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Serwis zamknięty.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. .Ania Kowalska, bo tak brzmi jej imię i nazwisko, to wspaniała dziewczyna.. bardzo prosze jeżeli ktoś pisał już taki test to prosze o napisanie pytań i najlepiej jeszcze odpowiedzi To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPlik Pinokio test szczegółowy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Pinokio • Data dodania: 24 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quo vadis - test wiedzy..

Dużo błędów ortograficznych.Test z lektury pinokio.

W Teatrze Marionetek ODPOWIEDZI 1 a 2 b 3 b 4 a 5 a 6 b 7 a 8 b 9 b 10 b 11 a 12 b 13 b 14 a 15 a 16 b 17 a 18 a 19 b 20 b 21 b 22 a 23 c 24 a 25 Ponumeruj według kolejności przygody Pinokia: 6.. .Jak dobrze znasz lekturę PINOKIO.. Test na podstawie lektury „Karolcia" Marii KrügerJanko Muzykant - Henryk Sienkiewicz, test z lektury .. Inne tryby nauki.. Podaj swoje imię: Pinokio był najpierw: chłopcem; .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Wyślij zgłoszenie.. Ania ma wysmukłą sylwetkę, trzyma się zawsze prosto, chociaż ciągle chodzi „obładowana" siatkami i torbami, zawierającymi różne różności potrzebne do zajęć na zbiórkach.Test z lektury Pinokio.. Choroba, na jaką zachorował Pinokio, to tak zwana ośla gorączka.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Sprawdzian po omówieniu lektury Pinokio (z kluczem odpowiedzi) 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Karolina Woźniak Data publikacji 2015-01-12 Średnia ocena 5,00 Pobrań 549. julia742 4 lata temu.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt