Kartkówka z lektury mikołajek
„Jadwinia" Jadwinia, córka państwa Courteplaque - sąsiadów Mikołajka - została zaproszona na podwieczorek.. Kleofas - najgorszy uczeń w klasie, na lekcjach często śpi.. Serwis zamknięty.. Co Mikołajek przyniósł Jadwini w prezencie urodzinowym?. Ci zaczynają naśmiewać się z bukietu i dochodzi do bójki.17.. dała mu prezent b. postawiła mu dobra ocenę c. powiedziała, że zapyta go z ułamków d. obiecała, że zwolni go z reszty zajęć 16.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Idę z wizytą do Ananiasza.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.sprawdź siebie samego.. More Polish QuizzesTo jest test z wiedzy o książce pt. ,,Mikołajek".. Oprócz kwiatów wkłada do bukietu dużo zielonych liści, tak że wiązanka jest naprawdę okazała.. pytanie 1 z 10.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 14 pyta .. * Sprawdzian Z Mikolajka Rekreacje Lektury Chomikuj * Sprawdziany Z Przyrody Klasa 5 Skaly I Gleby upowaznienie do urzedu skartbowego audi zentrum berlin adlershof jobs http www podrecznik http marriedinlust com forum viewtopic php f 2 amp t 22465 Arkusze Ocen Nauczania Poczatkowego Jaki Prezent Dla Kolegi Na Urodziny mikolow wywoz smieci terminyDlaczego?.

Może nikt im nie pokazał, jak odkryć przyjemność płynącą z lektury?

Potem idą do pokoju Ananiasza.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Później Mikołajek i Alcest spotykają kolegów.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Dzieli się wszystkim, oprócz tego, co nadaje się do jedzenia.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl.. Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania .Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Nigdy"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. a. nową księgarnię b. bibliotekę c. sklep spożywczy d. pływalnię 17.. Serwis zamknięty.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury .Historia Opisz czas od solidarności do okrągłego stołu Cechy charakteru Kleofasa z Lektury mikołajek i inne chłopaki.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Był dobrym kolegą i chętnie się dzielił.Bardzo nie lubię klasówek, bo przedtem trzeba się okropnie dużo uczyć, a potem i tak zawsze ma się pytania z tego, czego się nie umie, obrywa się złe stopnie i w domu mama na was krzyczy, a tata mówi, że nigdy nic nie osiągniecie, i że on w waszym wieku był zawsze najlepszym uczniem, i że jego tata był z niego bardzo dumny.Mikołajek Test wiedzy z lektury..

Wyszukiwania podobne do mikołajek test z lektury.test znajomości lektury Mikołajek.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Bohaterowie książki "Mikołajek", Wszyscy bohaterowie książki ''Mikołajek'', Dżodżo, Czs akcji.. Mikołajek ze zło ści (bo nie lubił przegrywa ć) rzucił mu kwiatami w twarz.. Beata z Łodzi.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Bardzo lubi jeść i wciąż coś przegryza, dlatego ma zawsze tłuste ręce i mówi czasem z pełną buzią.. Do domu wrócił Mikołajek z jednym nadłamanym kwiatkiem, który spadł z samochodu.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe.Witaj na stronie Quizz.pl.. To wydanie opowiadań o Mikołajku zawiera różnego typu zadania dla młodych czytelników, pytania do tekstu, opisy postaci, najważniejsze zagadnienia, które zamienią czytanie szkolnej lektury w prawdziwą przygodę.W rezultacie panowie z radia zrezygnowali z emitowania audycji.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Kasia 08 maja 2019, z IP: 62.122.237.54 Bez sensu co to za pytanie ile jest tomów mikołajka kto to wie trzeba jechać do ksęgarni i liczyć nie polecama..

testy z lektury mikolajek i inne chlopaki sprawdzian z geografii azja planeta nowa 2 chomikuj tabliczka.Success!

12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.. Bohaterowie książki "Mikołajek" Strona kategorii.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Masz świetny pomysł na quiz?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. poprzedni następny .. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Wyniki z 8 Wyszukiwarek.. Ten odrzucił je na dach przeje ŜdŜaj ącego samochodu.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Jak nazywa się smerf z serduszkiem na ramieniu?. Czuł się tak, jakby przyniósł mamie dzienniczek z dwójami.Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.. Edytuj.. Co otwarto obok szkoły w miejscu, w którym kiedyś była pralnia?. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14. a.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Kartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry „MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Mikołajek ma ochotę pobawić się z kolegami, ale mama zachęca go, aby poszedł odwiedzić wzorowego ucznia - Ananiasza.. Wystrojeni chłopcy, nieszczególnie siebie lubiący, jedzą najpierw pyszny podwieczorek.. Chłopcu to się nie podoba, ale nie ma wyboru.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?.Komentarze

Brak komentarzy.