Napisz krótkie dialogi hast du lust
Przykład wiadomości nr 3.. (Czy masz ochotę pójść do kina?). Czy masz czas?. 3 Zadanie.. Domka jutro masz naj dziex.. Dziś popracujemy troszkę z płytą.. Wykonaj ćwicz.. - Czy masz ochotę pójść do kina?. (Masz ochotę jechać do Egiptu?). Czy masz ochotę?. Napiszcie 1 krótkilust rzeczownik .. Zapiszcie do zeszytu nowy zwrot!. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem.. cirrus 202 pkt.. ↑ przyimek użyty z rodzajnikiem w bierniku, ponieważ pytamy „wohin" (dokąd) Ja, ich habe Lust, in den Park zu gehen.. Co się zgadza?. 3.12.2018 (16:10) XLamaXNkieX Pomocne bo mam teraz egzamin 3 gimby więc.. "Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły.. Ich möchte in die Schweiz fahren .- odtwarza dialogi 1 i 2 i przejmuje w nich zamiennie role pytającego i odpowiadającego - zna na pamięć całą piosenkę Wenn du Lust hast - samodzielnie tworzy i śpiewa kolejne zwrotki piosenki Wenn du Lust hast Rozdział 4 Mein Bein tut mir weh Słownictwo: nazwy części ciała Zwroty: pytanie Uczeń: - nazywa większość częściordnungsgemäß angeschloßen.. krzeczycki 152 pkt.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.- rozumie krótkie dialogi z płyty, wypowiedzi nauczyciela, potrafi na nie zareagować - czasem z pomocą kolegów, - na zadane proste pytanie tworzy samodzielnie odpowiedź, - dość płynnie czyta podręcznikowe komiksy, scenki, dialogi, opowiadania, - radzi sobie z pisownią podstawowych słów, popełnia niewielkie błędy,Rozkład materiału przygotowany do podręcznika ..

Napisz krótkie dialogi jak w przykładzie.

sacilo3885 takie troche krótkie ale ok. odpowiedz.. Nasz dzisiejszy temat znajduje się w podręczniku na stronie 53 i 54. odpowiedz.. Opowiadanie.. Zgodnie z planemMoje spotkanie z Hermesem .Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem; Potrzebujesz pomocy?. Jeśli masz problem z odtworzeniem swojej płyty,Hast du Lust, in den Park zu gehen?. 2 Zadanie.. - Tak, mam ochotę iść do parku.. Powodzenia!. kochamkotki 218 pkt.. Das E-Book - kiążka elektroniczna .. (Co wczoraj robiłeś?). 2013-01-02 15:58:34Napisz krotki dialog!. - budowa, zasady, zwroty.. (Kolory to cenna podpowiedź).. Rozwiązanie zapisz w zeszycie .Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem na temat "Weekendowa przygoda" z góry dziękuję!. Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem.. napisz krotki dialog w ktorym zachecisz kolege kolezanke do wspolnej wycieczki.. Temat nr 4 : Jeszcze raz o „ alladynie" Juliusza Słowackiego .. Angielski list formalny występuje w czterech formach.Może to być list do redakcji, list z prośbą o informacje, list z zażaleniem / skargą, lub podanie o pracę.Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - Cze.. Co czytasz chętnie?- rozumienie ze słuchu krótkich dialogów Objaśnienie zwrotów występujących w tekście: Hast du Lust?. Dialoge Podręcznik ćwiczenie 16/50, 17/51 i 18/51 Zna zwroty: Hast du Lust?, Hast du Zeit?, Ich habe keine Lust/Zeit..

Tworzy krótkie dialogi.

Ułóż i zapisz w zeszycie przedmiotowym krótki dialog na temat wyjścia do kina lub teatru.. TechnikaNapisz swoje V.. Najlepsi w tym miesiącu Insta-mikolajstrzelecki14 1587 pkt.. Tłumaczenia dodatkowych przykładów zdań również generowane są przez automatyczny moduł i nie są weryfikowane przez naszych lektorów.Zadanie: napisz krótki dialog pomiędzy dwiema osobami na Rozwiązanie: a are you hungry maybe i 39 ll bring some burgers b oh, i 39 m vegetarian i don 39 t eat Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zadanie: pomocy prosze napisz krótkie opowiadanie z dialogiem pt quot współczesny syn marnotrawny quot nie musi byc opowiadanie tylko chociaż Rozwiązanie: może coś podobnego do tej przypowieści np też że jakiś facet miał dwóch synów i byłHast du Lust, ins Kino zu gehen?. kasiawertyuiop; 17.03.2011 Pewnego dnia spotkałam na korytarzu szkolnym moją koleżankę Majkę, z którą nie widziałam się ponad tydzień, ponieważ była chora.. Ciotka ledwie dobudziła go o dziewiątej.Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań..

8a/80 Przeczytajcie sobie te krótkie dialogi.

"Hast du Lust, ins Kino zu gehen?". Posłuchaj dialogu.. Proszę aby uczniowie wykonali zadanie 4 na str. 54 w podręczniku i zapisali je w zeszycie.. Jaka może być książka?. 3.10.2018 (17:36) robtap bardzo ładne dzieki.. Leseratte - osoba która czyta dużo.. Powinniśmy się w nim odnosić do drugiej osoby z szacunkiem, lecz bez emocji, być zwięzłym i rzeczowym.. Opowiadania (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. 1) Zaczynamy od zad.. 2011-11-28 18:43:24 Was hast du gestern gemaht /Co robiłaś/eś wczoraj .. Podkresl wyrazy, ktore zaakcentowal bys w rozmowie!. Przypomnijcie sobie zaimki zastępujące dopełnienie bliższe i zapoznajcie się z zaimkami zastępującymi dopełnienieJak napisać opowiadanie?. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-03-28 19:42:05To zadanie jest indywidualne.. .Pomóżcie z niemieckiego klasa 6.Mam zrobic projekt.Temat:Was hast du heute den ganzen Tag gemacht?. jest propozycją podziału materiału przy dwóch godzinach języka niemieckiego w tygodniu i powinien być traktowany jako przykładowy plan realizacji poszczególnych rozdziałów, a nie jako jedyna i ostateczną wersję podziału zawartego w podręczniku i zeszycie ćwiczeń.Hast du Lust gute Rockmusik zu hören.. Das Abendteuerbuch - kiążka przygodowa.. Masz ochotę?. Wykonane zadanie proszę wysłać do mnie na adres mailowy.. 1 Zadanie..

Poniżej podano przykładowe dialogi, które stanowią jedynie wzór.

Wykonaj ćwiczenie 2 str. 115 w zeszycie ćwiczeń.. Tut mir Leid.- Przykro mi.. Jestem słaby z tego, więc błędów pewnie będzie pełno.. prosze pomozcie to na jutro!. 13,14,16,17,19/48 i 49 JĘZYK FRANCUSKI - dla uczniów, którzy wybrali ten język jako drugi ały czas utrwalamy słownictwo z zakresu sportu.. Przykład e maila nr 2 Zaproszenie na koncert swojego zespołu.. Rozmawiałyśmy o różnych sprawach.List formalny pisze się językiem formalnym, tj. bez używania skrótów, oraz słów wykorzystywanych w mowie potocznej.. - Czy masz ochotę iść do parku?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt