Napisz przemówienie w obronie czegoś lub kogoś
> bardzo prosze żeby pan/pani mi pomogli napisać przemówienie w > obronie kogoś lub czegoś.. a) Sformułuj temat wystąpienia.. c) Określ adresata wypowiedzi i dostosuj do niego styl przemówienia.. Chcę przemówić w obronie tych, którzy z pewnością chcieliby to zrobić, ale nie mogą.. Wygrał wiele konkursów dotyczacych ortografii.Walczył w wojskach Napoleona, był prześladowany i wielokrotnie skazywany na więzienia.. Inaczej należy podejść do napisania przemówienia dla polityka, a inaczej do stworzenia mowy oratorskiej w obronie kogoś lub czegoś.Przemówienie to ciekawa, ale też trudna forma wypowiedzi pisemnej, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do wygłoszenia (przynajmniej teoretycznie).. d) Zbierz i zanotuj stosowane do sytuacji zwroty do adresata.. b) Przygotuj plan wypowiedzi.. > > > > > z poszanowaniem kamila--- kazik [2005-10-06 17:40:39] .Musze napisać przemówienie w obronie czegoś lub kogoś.. Chetnie udziela się na lekcjach, współpracuje z innymi nauczycielami.. Kowalski jest bardzo dobrym uczniem.. W moim aczkolwiek krótkim przemówieniu nie zamierzam poruszać, żadnych obcych wam tematów.. Napisz przemówienie w obronie czegoś lub kogoś 2 Zobacz odpowiedzi 2 odpowiedzi tepuma1 Witam państwa bardzo serdecznie.. Zbierz argumenty i ustal kolejnośc.. !W obronie czego napisać przemówienie?.

Mam napisać przemówienie w obronie kogoś lub czegoś.

Pewnie sądzicie, że będzie to kolejne nudne przemówienie rodem prosto z opracowań naukowych.. Internet „wspomaga" również lekarzy.. Udostępnij ten post.. c)Określ adresata wypowiedzi i dostosuj do niego styl przemówienia.. poleca76% Język polski .. 2015-09-14 21:18:16 Pomóżcie.Trzeba mi napisać referat o obronie kogoś lub czegoś , dajcie jakiś pomysł co bym mogła bronić?. a)Sformułuj temat przemówienia.. Treść .. napisz mowę obronną .Po pierwsze grupa docelowa słuchaczy; po drugie sytuacja w jakiej będziemy się znajdować podczas wygłaszania mowy.. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy .Wygłoś przemówienie w obronie kogoś lub czegoś.. Proszę o napisanie własnej pracy ,nie cz…Zadanie: zredaguj przemówienie w obronie kogoś lub czegoś na jutro z góry dziękuję Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Ułatwia on pracę, ponieważ można szybko skontaktować się z inną firmą lub prowadzić liczne dyskusje bez przymusu zjeżdżania się w jedno miejsce.. Nie może być to temat "Wyższość książek na filmem" bo zbyt wiele osób w klasie już go ma.. Koledzy i Koleżanki!. Ksiądz Robak namawiał szlachciców i chłopstwo do powstania, ryzykując, że zapłaci tą działalnością, własnym życiem..

Na pewno nie!Napisz przemówienie w obronie kogoś lub czegoś.

kinia187; 11.09.2010 .. 11.09.2010 napisz przemówienie w obronie kogoś lub czegoś .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz przemówienie w obronie kogoś lub czegoś ,zbierz argumenty.. 2011-10-02 16:53:30 Krótkie przemówienie w obronie brzydkich zwierząt.. Jego stopnie w klasie sa najlepsze!. Oskarżam czy bronię Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".Przemówienie w obronie kogoś lub czegoś, lub wykazujące wyższość czegoś nad czymś zadanie dodane 23 października 2011 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] przemówieniePotrzebuje mnapisac przemówienie w obronie kogoś lub czegoś.. Zawsze punktualny i obowiazkowy.. Ja jednak, ze względu na to, że w tym wypadku postąpiłabym tak samo, zdecydowanie bronię jej.. ;) Może byc coś krótkiego.Drodzy Państwo.Witam na spotkaniu.Chciałabym opisać mój pogląd do zakazania aborcji w kraju.Przyjrzyjmy się sprawie.Po pierwsze: Jak było 50 lat temu, a jak jes…przemówienie - rozwiązanie zadania .. Temat przemówienia, jego treść, adresat, cel wypowiedzi zależą od okoliczności, w jakich się je wygłasza.napisz przemÓwienie!. Poprzednie Następne > Trudne.pl › gimnazjum › Język Polski.. Było już dużo przemówień o obronie zwierząt itp. więc wolałabym o czymś innym, ale nie wiem o czym.Przemówienie w obronie kogoś lub czegoś, lub wykazujące wyższość czegoś nad czymś zadanie dodane 23 października 2011 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] przemówieniePotrzebuję przemówienia w obronie kogoś lub czegoś, lub wykazujące wyższość czegoś nad czymś..

2010-05-16 20:26:58Napisz przemówienie w obronie czegoś lub kogoś.

napisz referat jak obronić Polskę przed PO .. kasia100996; 11.09.2010 napisz przemówienie w obronie kogoś lub czegoś.. Potrzebuje argumety i ich kolejność!. Mianowicie w obronie psów - naszych czworonożnych przyjaciół.Przemówienie w obronie kogoś.. Dostałam za nie 6 w gimnazjum, więc chyba nie jest tak źle ^^ Drodzy koledzy i koleżanki!. Drodzy Uczniowie.. 2018-09-24 18:17:44 Załóż nowy klubKliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz przemówienie w obronie czegoś lub kogoś .. Pomaga słabszym uczniom w matematyce i fizyce.. Proszę o niedodawanie rozwiązań z internetu.Przemówienie w obronie kogoś lub czegoś.. Podczas najazdu Moskali w walce Robak ratuje życie Klucznikowi Gerwazemu, samemu zostając wtedy śmiertelnie rannym.Napisz, z jakiej okazji i do kogo można się zwrócić, zaczynając przemówienie apostrofą: .. Przygotuj przemówienie, w którym będziesz chciała/chciał ośmieszyć lub skrytykować jakieś zaobserwowane przez ciebie zjawisko, np. w szkole, w polityce, w kulturze.. Za to.Przemówienie w obronie Jacka Soplicy .. napisz przemówienie w obronie pokoju na świecie 2013-09-17 14:20:28 Mam napisać i wygłośić przemówienie na polski w ogronie kogoś lub czegoś -Jaki temat wygrać?.

Przemówienie w obronie zwierząt.

Zebraliśmy się tutaj, by omówić kwestię wakacji, dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych.Muszę napisać przemówienie w obronie czegoś lub kogoś ale nie wiem na jaki temat.. 2012-09-24 18:38:13 Napisz Czy wszyscy tak samo oceniają wartość kogoś lub czegoś ?. Ma być na długość strony A4.. Prosiłbym o napisanie pół strony wypowiedzi.. którzy bronią was lub siedzą z wami podczas długich zimowych wieczorów?. Więcej mi nie trzeba.Z góry dzięki.Koledzy Mówię w obronie tych którzy nie mogą przemówić A mianowicie w obronie naszych czworonożnych przyjaciół którzy codziennie tracą życie tylko po to.. Myślę, że w życiu ludzie powinni najpierw.. Daje celujący.. - rozwiązanie zadaniaSzanowna Dyrekcjo!. Czym innym będzie przecież przemowa na pogrzebie, a czym innym na weselu.. Na stronach medycznych można dowiedzieć się czegoś o danej chorobie bez konieczności wybrania się do lekarza.Przemówienie - rozwiązanie zadania.. Ważne, żeby było.. statyczność (bezruch .. d)Zbierz i zanotuj stosowne do sytuacji zwroty do adresata.. Proszę to bardzo ważne.. b)Zbierz argumenty i ustal ich kolejność.. Jak zapisać ułamek, układ równań lub potęgę ?. Muszę napisać na język polski przemówienie w obronie kogoś lub czegoś.. proszę pomóżcie.dam 6!Przemówienie na temat braku kulturalnego zachowania wśród młodzieży.. 2012-04-18 15:59:36 prosze pilne!. Błagam o pomoc!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt