W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań na język angielski
W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski.. 4,278 wizyt.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. I promise that I (nie zadzwonię) _____Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Przetłumacz na język hiszpański fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 3 (Namiot babci i dziadka) ?. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. ?Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski i zapisz je w zeszycie.. Wysłuchaj audycji na temat Andy'ego Warhola.. Ex 3 - posłuchaj wypowiedzi i dopasuj do nich odpowiednie zawody CD2.36 2.36.mp32.. Słownik angielskiego zawiera nagrania wymowy, przykładowe zdania i obrazki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Nie zapomnij się podpisać.. Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk „Przetłumacz"..

W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań na język angielski.

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. ____ (Szuka pan kogoś) ?. 2 These aren't (kąpielówki Marka) ?. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Zapisz pełne zdania w zeszycie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. This checked skirt (należy do mojej siostry) 6.Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować.. 0 głosów.. Dla chętnych: Online ex.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz 6 zdań na język angielski .. Uwaga!. logiczne zdania.. 2012-03-13 16:30:51; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. i ortograficznie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Mapa witryny Do Pobrania Na Komputer Funkcje Kontakt OEmbed API Plan Szkolny Plany Cenowe Polityka Prywatności Społeczność Strona Główna Warunki UżytkowaniaPrzetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać ..

Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski.

(Chciałbym zostać).. a policeman.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawne.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zapiz odpowiedzi w zeszycie.. Przetłumacz podane fragmenty zdań na język angielski- ex 5/115.. 2013-05-13 20:07:54Na podstawie informacji zawartych w podręczniku na str.172 ( w tej dużej tabeli) zrób notatkę dotycząca poznanych czasów.. W zadaniu 2 posłuchaj nagrania (3.23) Będzie to wypowiedź recepcjonistki pracującej w ośrodku zdrowia.Najlepszy słownik angielsko-polski i tłumacz angielskiego online.. Uzupełnij luki w tekście- ex 3/116, ścieżka .Str.. (Nie lubię rozmawiać) to boring people - 3.. Upewnij się, że wpisywane sformułowania są poprawne gramatycznie.. Możesz tez wydrukować i wkleić lub przepisać notatkę zamieszczona poniżej.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2011-12-06 17:52:45; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28; Przetłumacz fragmenty zdań w .Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim..

4.9 W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

2012-04-02 10:35:15Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski.. W zadaniu 1 przetłumacz fragmenty zdań podanych w nawiasach na język angielski.. Zrób zdjęcie i prześlij zdjęcie jako załącznik do maila na adres: [email protected] Biting your nails means (że jesteś zestresowany).. 4 Put (bagaże naszych gości) ?. Wykonaj zadania z podręcznika i odpowiedzi zapisz w zeszycie: ex.1,p.172.. 3) ____ (Nikt nie chce kupić) that house because people say there's a .Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. Odpowiedzi prześlij na .4.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple.. Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski.. Na podstawie informacji zawartych w tekście zdecyduj, czy zdania 1-6 są prawdziwe czy fałszywe- ex 3/115.. 2.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. Przepisz wyrazy do .Otwórz podręcznik na stronie 80, 81..

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 98 - uzupełnij definicje wyrazami z ramki.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Ex 4 - przeczytaj wywiad, w luki wstaw odpowiednie pytania, następnie wysłuchaj CD 2.35 2.35.mp3..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt