Plan dnia po niemiecku z godzinami
Po szkole jadę z moim przyjacielem do centrum handlowego.Na godziny po niemiecku od 13 do 24 możemy mówić pierwsza, druga tak samo jak w j. polskim.. O godzinie 6:45 idę się myć.. 3,582 wizyt.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 6:30 -jem śniadanie.Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. godzina 10:00 jedziemy autokarem do panoramy racławickiej, zwiedzanie z przewodnikiem.. Po 2 tygodniach muszę je oddać z powrotem.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. rozpocznij naukę .. open_in_new Link do źródła .Opis dnia po niemiecku z godzinami.. wczoraj - gestern dziś - heute jutro - morgenniemiecki!. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Dni tygodnia po niemiecku z wymową.. Idę spać o 22.Godzina 21:00 Czas wolny dla studentów, można chodzić po klubach/ pubach Koniec dnia pierwszego.. Godzina 9:00 śniadanie w hotelu.. w szkole jestem od 7:30 do 13.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. O 7.45 ide do szkoły.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wPrzydatne zwroty - przebieg dnia.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .Słówka, pory dnia po niemiecku..

Plan dnia po niemiecku.

Po obiedzie mam czas wolny.. Godziny po niemiecku można podać według 24- , albo 12-godzinnego systemu.Pomoże ktoś z niemieckim?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. O 15 jem obiad.. Po zajeciach wracam o domu.. Czasami robimy jeszcze szybko zadania domowe.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi .Godziny po niemieckuCzas w języku niemieckimCyfry w niemieckim - użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jem kolację o 20.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. Później mam trening.. Do każdej pory dnia 5zdań ( Rano, przedpołudniem, popołudniu, wie…Schodze do kuchni i jem sniadanie.Autobus mam o godzinie 6.45.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Idę do stołówki i jem obiad.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Między 16-17 pomagam w domu.. Zauważ, że wszystkie dni tygodnia poza środą kończą się na „tag":1000 najważniejszych rzeczowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom rozszerzony; 500 najważniejszych czasowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom podstawowy; ..

Opis dnia po niemiecku - wzór.

Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. rano - der Morgen przed południem - vormittags w południe - mittags po południu - nachmittags wieczorem - abends w nocy - nachts o północy - um Mitternacht.. coś w stylu: wstaję o 6:00. o 7:00 mam autobus.. Polish robić plan dnia.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. * Plan Dnia Po Niemiecku Z Godzinami * 0477 touch de manzai megami no etsubo ds j 150 julka streszczenie Chemia Probne Arkusze Maturalne Pazdro Chomikuj desde que llegaste reyli mediafire Dyplom Dla Najlepiej Czytajacej Klasy dziewczyny wyjdzcie z szafy chomikuj expreso polar latino hd torrents fajne avatary 100x100 download felgen für audi a6 c4Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. o godzinie 24 ide spac.Plan tygodnia po niemiecku pline.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Dni tygodnia po niemiecku mają rodzajnik „der" i pisze się je wielką literą.. Dzień drugi.. Jakie słówka warto, abyś jeszcze znał?. Potem idę się ubrać i umyć.. Zaczynając od początku dnia.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Później ćwiczę.. Po południu idę do biblioteki i wypożyczam książki.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju..

Opis dnia z godzinami.

O 7:20 ubieram sie .. Następnie powrót do hotelu i o godzinie 17:00 obiado-kolacja.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wstaję o siódmej 2.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.O 12 mam długą przerwę.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku .Ten podział na podawanie godzin w sposób oficjalny i nieoficjalny ma również wpływ na to, jak podaje się godziny z minutami.. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planPrzykłady użycia - "plan dnia" po niemiecku.. CZekam na autobus wracam do domu.Gdy zjem obiad ide rodzicom pomoc w pracach w gospdarstwie.. Od 16 do 17 odrabiam lekcje 8. od 18 do 20 spotykam sie z przyjaciolmi 9. o 22 myje zeby 10. o 22:30 idę spać .Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia po niemiecku !. Przypatrzmy się zatem, jak podaje się godziny po niemiecku w sposób oficjalny i nieoficjalny: Podawanie godziny po niemiecku - 2 sposoby.. Lekcje zaczynam o 8 i mam przewaznie do 15.05.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. 0 głosów.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Podawanie godziny po niemiecku - sposób oficjalny.

Ten sposób jest prostszy.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Od godziny 12:00 do 17:00 czas wolny.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Plan dnia, godziny, czasowniki rozdzielnie złożone 0 32 fiszki kordiankrzyzowski.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. O 18 odrabiam lekcje.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Na przerwie rozmawiam z koleżankami ze szkoły, układamy plany na weekend.. - Jest za osiemnaście siódma po południu.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt