Test chłopcy z placu broni pytania i odpowiedzi
23/23 w 1 pytaniu są 2 poprawne ale za jedną ma się .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Zawiera nieodpowiednie treści?. 4.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak nazywa się wyspa, na której mieszkają bohaterowie bajki "Tomek i przyjaciele"?Witaj na stronie Quizz.pl.. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w. K-popowy Tinder!. c) Czele.. Chłopcy z Placu Broni .. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. Chłopiec, który zdradził przyjaciół to Gereb.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. 🎓 Na ile języków została przetłumaczona powieść " Chłopcy z Placu Broni" i na jakie języki?10.. Co w ogrodzie botanicznym chciał zrobić Boka?. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test..

... Chłopcy z Placu Broni - Z kim walczyli chłopcy???

2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. na Placu Broni.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika skrzynkasm • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 20 lut 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.11.. Gatunek.Chłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08; Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:03; gzie znajde streszczenie lektury,, Chłopcy .W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. Kto udał się do Ogrodu Botanicznego?. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. Test: Adiutantem Boki podczas bitwy z czerwonymi koszulami był: a) Weiss b) Nemeczek c) Barabasz d) Konlay .. Chłopcy z Ogrodu Botanicznego.. .• streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Żadna z podanych odpowiedzi.

Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. !Test dotyczący znajomości lektury Ferenca Molnara "Chłopcy z Placu Broni" wraz z kartą odpowiedzi.. c) Czele.. Jaki plan walki o Plac Broni wymyślił Boka?. Kto został przewodniczącym Związku Chłopców z Placu Broni?. Test wiedzy z zaklęć!. JAK NAZYWA SIĘ TATA GEREBA Z KSIĄZKI CHŁOPCY Z PLACU BRONI?Chłopcy z Placu Broni.. w Ogrodzie Botanicznym.. Gdzie umiejscowili się przeciwnicy chłopców z placu broni?. Czy była to jednomyslna decyzja?. Rozwiąż test.. 15.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Quiz w Poczekalni.. Podaj swoje imię: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Odpowiedzi (5) Załącz plik.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?. Opublikowano: .. „Chłopcy z Placu Broni" jest _____ O kim mowa ?. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?.

Jaki stosunek do Placu Broni mieli chłopcy?

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni.. Zapraszamy do rozwiązywania!. Szukaj.. A - PorucznikaZobacz quiz: Chłopcy z Placu Broni.. Feri Acz kazał Pastorom wykąpać Nemeczka.. #molnar #lektury #chlobcyzplacubroni #lekturyszkolne .Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".. Powiem tyle : Miłej zabawy !. [Wersja .Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. O tchórzostwo chłopców z Placu Broni oskarżył ich Feri Acz.. W głosowaniu na dowódcę „Chłopców z Placu Broni" zwyciężył Boka.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3..

[Wersja męska 1/2]Chłopcy z placu broni - test .

Był silny, dzielny, miał czarne włosy, a jego czerwona koszula nadawała mu wojowniczy wygląd.. TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Próbę przekupienia Słowaka - stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Barabasz b) Gereb c) Feri Acz d) Nemeczek .ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. Czerwonoskórzy witali dowódcę zapalając latarnię.. Powodzenia!. Nemeczek.. Dodaj quiz .. Test wiedzy z zaklęć!. d) Nemeczek.Katalog Anna Witkowska, 2016-02-12 Bełk Język polski, Konkursy Pytania konkursowe - "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. Test dotyczący znajomości lektury Ferenca Molnara ,,Chłopcy z Placu Broni .. Kogo chłopcy z Placu Broni nazywali żartobliwie ,,staruszkiem .Test ze znajomości lektury Test sprawdzający znajomość lektury "Chłopcy z Placu Broni" Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury.. d) Nemeczek.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Powodzenia!. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrody1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), .. Feri Acz.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. W którym roku napisano książke "Chłopcy z placu broni" Pytania do wypracowania z lektury chłopcy z placu broni.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. K-popowy Tinder!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt