Napisz w zeszycie zdania lub pytania i odpowiedzi używając podanych wyrazów
oraz w 1, 2 i 3 osobie l.mn.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.6 Napisz w zeszycie krótkie ogłoszenie, w którym znajdą się co najmniej cztery wyrazy z zadań 1. i 2.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 85 ( ćwiczenie z podręcznika ) Połącz fragmenty zdań 1-6 i a-f. Zapisz utworzone zdania w zeszycie.. 2011-03-02 16:31:09 Udziel odpowiedzi na podane pytania używając słów podanych w nawiasach : 2011-09-19 15:57:36 Ułóż pytania i odpowiedzi z podanych wyrazów .Napisz zdania z has / have got, is lub are .. Rozpoczęcie roku szkolnego pierwszego września.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Z podanych wyrazów ułóż pytania i odpowiedzi w czasie prezent continuous.. twardy - miękki.. jasny - ciemny.. Aby utworzyć pytanie wystarczy zamienić ze sobą miejscami podmiot zdania i operator.Napisz zdania w czasie past simple używając wyrazów podanych poniżej.. 85 ( ćwiczenie z podręcznika ) Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. mały - duży.. Coraz więcej przypadków zakażenia notowane jest również w Polsce..

Napisz w zeszycie zdania, używając podanych wyrazów.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2013-05-11 23:30:14 Napisz pytania d podanych odpowiedzi 2010-05-26 19:55:59 Napisz pytania używając podanych czasowników: 2011-11-21 17:35:27Napisz w zeszycie pytania, używając podanych wyrazów.. 2. what animals /you /see/in the park.Tego podziału wypowiedzeń dokonuje się, biorąc pod uwagę ich treść, a także intencje, czyli zamiary mówiącego.. Spróbuj użyć jak największej liczby przymiotników.do podanych wyrazów dopisujemy wyrazy o znaczeniu przeciwnym: wysoki - niski.. cienki - gruby.. Napisz w zeszycie .Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. zimny - ciepły.. 2014-02-23 08:22:32 Napisz zdania z czasownikiem HAVE GOT .. Morze wyglądało bardzo groźnie.. Następnie dopisz odpowiedzi jeffa 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.. pytania i przeczenia budujemy przy pomocy czasownika po-siłkowego DO.. This is the life!Następnie napisz w zeszycie pytania i odpowiedzi na ich temat.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. (angielski) 2013-04-18 19:01:36 Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi .. młody - stary.. Pytania i odpowiedzi.. 1 marca 2018 @Gość Cześć, jeśli pytasz o 2 zadanie, to znajdziesz je pod tym linkiem: .. Napisana przez: ..

2017-02-16 09:56:13 Napisz pytania i odpowiedzi, używając podanych wyrazów .

Zapisz zdania w zeszycie w odpowiedniej kolejności.. szybki - wolnyNapisz pytania do podanych odpowiedzi.. • zdania oznajmujące - wyrażają sądy i opinie, może się to odbywać na dwa sposoby: - twierdzący; Rok szkolny rozpoczyna się pierwszego września.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Mr Smith is a very rich businessman.. W zadaniu 7 należy uzupełnić zarówno pytania, jak i odpowiedzi.. poza zadaniami w podręczniku mieliście równiez zrobić zadania powtórzeniowe w zeszycie ćwiczeń.Koronawirus SARS-CoV-2, wywołujący chorobę COVID-19 dotarł już do większości państw na świecie.. W tym miejscu zbieramy wszystkie najważniejsze pytania i odpowiedzi, dotyczące zarówno ochrony przed zachorowaniem, jak i postępowania w przypadku zakażenia .Jeśli końcówki są takie same (np. Mianownik = Biernik), to kontekst zdania informuje nas, o jaki przypadek chodzi.. Wyjątek stanowią pytania o podmiot.. Tematy oboczne to różne postaci tego samego tematu.. Pytania należy uzupełnić tak, żeby miały logiczny sens.. Strona 43. wesoły - smutny.. Wyraz, którego wszystkie formy fleksyjne mają taki sam temat, nazywa się niezmiennotematowym.odpowiedzi na pytania; dobieranie 11 PRACA 94 - 101 zawody, miejsca pracy, przymiotniki: praca i pracownicy, czasowniki: obowiązki w pracy, wynagrodzenie, ludzie w pracy, poszukiwanie pracy, zwroty, słowotwórstwo: tworzenie nazw zawodów pytania pośrednie; mowa zależna dobieranie zadanie otwarte: uzupełnianie luk, tłumaczenieCo powiesz w sytuacjach 1-3?.

W parach zadawajcie sobie pytania i udzielajcie odpowiedzi, używając podanych wyrazów.

- Jego rodzice dają mu .Zadanie: z podanych wyrazów ułóż pytania następnie dopisz zgodnie z prawdż odpowiedzi przykład black shoes your are odp are your shoes black Rozwiązanie: is your teacher english yes, she is are you good st pe no, i 39 m not are you from greeceWorkbook (Zeszyt ćwiczeń, Pearson Education) Klasa: 4 szkoły podstawowej.. Premium .Utwórz pytania do podanych odpowiedzi.Użyj wyrazów w nawiasach 1.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 5 004-015_Repeta_SB_gimn_15_U1.indd 5 03.06.2015 15:24W zadaniu 6 należy uzupełnić pytania, w pytaniach, podobnie jak w przeczeniach czasownik ma formę podstawową.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.10.2015 (17:47) - przydatność: 29% - głosów: 7 DodajSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt