Test online z ani z zielonego wzgórza
Niemniej miałem do nich ogromny sentyment.. Czy znasz imiona i nazwiska osób z Teamu X?. Jej rodzicami bylu Berta i Walter Shirley.. Ania Shirley urodziła się w Bolingbroke w Nowej Szkocji.. *.136.24) 2019 .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 201210 lekcji życiowych Ani z Zielonego Wzgórza 1.. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorce, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.cytaty z książki "Ania z Zielonego Wzgórza" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem. Lucy Maud Montgomery , Ania z Zielonego Wzgórza więcej Rozwiąż test!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. wyrazy z rz -nazwy zawodów ( -arz, -erz) Test.. ZapraszamyAnia z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Rozwiąż test!. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. (całą serię w nowszym wydaniu dokupiłem kilka lat później)..

... Quiz o Ani z zielonego wrgórza Test.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1882 b) 1908 c) 1898 d) 1901darmowe testy angielski 2002-korea i japonia test o broni pancernej symbole pierwiastków książki grubson rap teksty test z dramatu cytologia new moon quiz justin bieber daty test z potopu pretty little liars test z wiedzy ogólnej fajny test o sadze zmierzch zbrodnie alchemik test z łaciny krykiet formuła twenty20 plemiona quiz z mangi i .Play this game to review Polish.. Czarny Nosek przez swoją ciekawość świata często pakuje się w kłopoty.1.. Nikt nie zdobędzie 100% w tym quizie!. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Klasa 5 Polski.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Czy rozpoznasz kolory po ich nazwach w HTML?. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Udostępnij.. Mama dziewczynki zmarła, kiedy ta miała trzy miesiące na febrę, a ojciec trzy dni później na tę samą.Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie utworu Lucy Maud Montgomery - strona 4.. Ile lat miała Ania, gdy przybyła na Zielone Wzgórze?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Marzeniem Ani była sukienka z: a) falbankami b) koronkami c) haftkami d) bufami Rozwiązanie .. Trendy na TikToku - Czy to Cię irytuje?Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Życzę wam powodzenia!. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta.Historia życia Ani Shirley, bohaterki książki "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości..

Gdzie toczy się akcja powieści?Test Ania z zielonego wzgórza !

mam z tego niedługo test i się to może przydać bardzo Odpowiedz.. Rozwiąż test i sprawdź!. Test składa się z 12 pytań.. Pamiętaj o: tytule,"Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórza.. 9470 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. małżeństwem.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Kim byli względem siebie Mateusz i Maryla?. Jeździeckie podsumowanie roku!. Wymagania: minimum 200 słów, na komputerze.. Skomentuj.. Miłego rozwiązywania!Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania z Zielonego Wzgórza.. wg Haniazyla.. Dorota 5 lat temu.. poleca 80 % .. PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) .. TYLE LAT I WCIĄŻ NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO W POLSKIEJ WERSJI ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA, ZARÓWNO W KSIĄŻCE JAK I W FILMACH MAŁGORZATA JEST MAŁGORZATĄ A NIE TAK JAK W ORYGINALE RACHEL.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Obydwoje byli nauczycielami w liceum.. I znów się śmiałem - z perypetii Ani jako nauczycielki w Avonlea, z przygód .Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata 1877-1882..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Ile % Twojego życia zajmuje Harry Potter?. Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;) .. (przy rodzicach ani) XD I „walnęła go w jaja" WTF?. domo 26 maja 2020 .. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!a) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowałaTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Jakie streszczenie szkolnej lektury Mietczyński.. Prawda czy fałsz .Strona: Test, "Ania z Zielonego Wzgórza" Dział: Język polski.. Akcja została osadzonaw: a) Londynie b) Toronto c) Avonlea 5.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Wyobraź sobie, że przenosisz się na Zielone Wzgórze.. W domu mieliśmy siermiężne rozlatujące się, zaczytane wydania z końca lat 80.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt