Napisz po niemiecku co robisz w weekend
Najpierw muszę się wreszcie wyspać.. Następnie mam trening światkówki.. Wiele zależy od pogody.. Ostatnio jak tam byłam to było wspaniale.Autor: Gochagocha, 2015-01-22 18:51:48 Dodaj do: Napisz co robisz w wolnym czasie po lekcjach i na weekendzie po polsku i .. 6.Odmów koledze, na propozycje pójścia na basen, powiedz że musisz się uczyć.Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Zalety telewizji / Fernsehen - Vorteile.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. (3 rzeczy).. Przy ładnej pogodzie polecam trening na dworze - nic tak nie poprawia humoru i nie polepsza samopoczucia jak wysiłek na świeżym powietrzu.Co robi Niemiec w czasie wolnym?. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.O 7.45 ide do szkoły.. Ten test pomoże Ci poćwiczyć słownictwo związane z hobby.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. po niemiecku.. Czy pod tym względem różnimy się od Niemców?. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. przysłówek.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.Ogłoszenia o tematyce: co robisz w wolnym czasie po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Potem poszłam do szkoły.. W między czasie znajduję czas na naukę..

... napisz 10 zdań po niemiecku co robisz w weekend.

5.Zaproponuj koleżance wyjście do kina.. pomóżcie to pilne plisssss!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jem obiad.. Szukanie mieszkania / Wohnungssuche.Napisz po niemiecku: 1.Napisz 5 obowiązków, które musisz robić i które powinieneś.. Potem umyłam .Przykłady użycia - "co robisz?". Polish Te rzeczy mogą spadać z góry przez cały weekend start, po starcie, po starcie.napisz 10 zdań po niemiecku co robisz w.. - rozwiązanie zadania.. na 1 str z zeszytu Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. O 13 mam kurs j.angielskiego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i innePrzydatność 60% "My usualiday" a)jak wygląda twój dzień codzienny, b)o swojch zwyczajach i czynnościach w czasie wolnym, c)co lubisz robiić w czasie weekendu.. ;** Musze napisać wypracowanie po niemiecku na temat co robiłam w weekend ja wybrałam - Ostsee (Morze Bałtyckie) Powiedzmy że na weekend wyjechałam nad Może Bałtyckie .. Jem śniadanie i ubieram się.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. :D 2010-01-18 20:41:32 mam napisac 10 zdan co robilam w weekend po niemiecku w czasie perfect napiszecie 2011-01-26 20:53:23Przykłady użycia - "weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Chciałam się Ciebie zapytać co robisz w ten weekend?

Po południu poszłam do domu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jeśli nie masz żadnych planów to świetnie ,ponieważ chciałabym Cię zabrać na wycieczkę do Krakowa do mojej babci.. Nie planuję nic szczególnego.. Proszęę 9 po niemiecku (może być więcej , ale nie mniej) - co robiłam nad tym morzem .. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. 2020-12-15 08:46:54 Co oznacza fraza tip pon it (w piosence o tańcu) 2020-12-13 18:42:25Zadanie: co robiłaś w czasie weekendu napisz 7 zdań po Rozwiązanie:ich war zu opa ich habe pizza gegessen ich habe ein brief geschribt ich bin zum kirche gegangen ich bin nach berlin gefahren ich bin ins kino war ich habe milch getrinkenPo polsku to brzmi tak: Cześć Danusia.. Zjadłam obiad.. ;) W sobotę śpię długo.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Potrzebuje na jutrro .. 2.Napisz co chciał byś robić po południu (3 rzeczy).. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam..

4.Napisz co potrafić robisz.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish Myślę, że zrobię to w ten weekend .Co robiłem w weekend?. Po zajeciach wracam o domu.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. 88% Opis dania po niemiecku.. Co robisz w weekend (czas terazniejszy) po niemiecku.. Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.co robisz w wolnym czasie po niemiecku?. Przeważnie przed 12 idę spać.W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. 3.Napisz czego nie wolno ci robić.. Jestem śpiochem.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. W tygodniu nie mam zbyt dużo czasu na moje hobby.. Z ostatnich badań statystycznych wynika, że Polak w czasie wolnym najchętniej …śpi.. A jeśli nie spędza tego czasu w łóżku, to ogląda telewizję.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Przykłady użycia - "w weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

po niemiecku.

co robisz w czasie wolnym po niemiecku.. W dzień roboczy nie mogę długo spać, ale w soboty i niedziele śpię co najmniej .Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 j.ang Napisz o spotkaniu ze sławną osobą w czasie przeszlym !. 2012-11-18 18:59:36 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. (3 rzeczy).. ;** Wypracowanie musi się zacząć od : Am Wohenende bin.w weekend po niemiecku .. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Praca musi zawierać od 50 do 70 słów.. Ale za to w weekend mogę robić to, co sprawia mi przyjemność.. ;} Chodzi mi o wypracowanie ja napisze po polsku a wy mi przetłumaczycie na niemiecki.. Polish Ale gdybyś usiadł i zapytał go: „Kim tak .. "Co robisz w?". Szkolnictwo w Polsce / das Schulwesen in Polen.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W domu odpoczywałam.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. 87% Im Jahr 2100.. (opis przyszłości) Czas .Co robisz zazwyczaj w weekend?. Możesz zacząć biegać - jak to zrobić przeczytasz tutaj, albo po prostu wykonać jakiś zestaw ćwiczeń.. Witamy na zalicz.net..Komentarze

Brak komentarzy.