Test z opowieści wigilijnej trudny
Skomentuj.. bezwizji 2 lata temu.. 2.Wyszukaj w Opowieści Wigilijnej fragmenty,które mogłyby znaleźć się we współczesnym poradniku Jak żyć?Wybrane cytaty przekształć tak,by nadać im formę rad.Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Drukuj test.Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Jak dobrze pamiętasz „W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. i trzeci (3.).. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Test z lektury "Opowieść wigilijna" K. Dickensa Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów.. Czym jest Narnia?. 3.Z kim mieszkał?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Musiał zarabiać na życie od dziecka, tułał się, był biedny.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Śluby panieńskie Śluby panieńskie Śluby panieńskie.. Czy to żart?. Nie było łatwe.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Znaleźć szczęście na święta.. c) Wspólnikiem w interesach.. Quiz w Poczekalni.. Osadź .. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Edytuj elementy.. Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?.

„Opowieść wigilijna" - test trudny.

4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. 2.Duch Przeszłej wigilii.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. pytanie 1 z 10.. Quiz w Poczekalni.. Można się lekko do tego przyczepić ;).Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: 1852 1822 1839 1843 : 2.. Rozwiąż test!Opowieść wigilijna-test wiedzy.. Siłaczka Siłaczka Siłaczka.. Powiadom znajomego.. Wanisz 3 lata temu.. Jak dobrze znasz podział.Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Quizy o książkach „Opowieść wigilijna".. Test składa się z 15 pytań.. Kiedy go poznajemy, jest osobą wyjątkowo nieciekawą - skupioną na sobie i swoich potrzebach, egoistyczną, lekceważącą innych, bez poważania dla ich uczuć czy nawet trudnej sytuacji.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Motyw.. andzikk88, jak tak patrze to wydaje mi się, że kilka Twoich postów zaśmieca serwis podając błędne odpowiedzi.Inne testy z kategorii.. super 10/10.1.Scrooge postanowił zmienić swoje postępowanie?Od czego zaczął?Maja być 3 przykłady.. Chyba to jego zmiana była skutkiem wizyt duchów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. b) w Londynie.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Może być ten test ja miałam 9/10.. Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna..

Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?

DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do takiej .Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW książce Opowieść wigilijna test, któremu zostaje poddany Scrooge, zupełnie zmienia jego podejście do ludzi i do otaczającej rzeczywistości.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Polub.. Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa popularność: 5028 dodał: Pacio999: Kamienie na szaniec popularność: 4076 dodał: michal444: Szatan z siódmej klasy popularność: 164 dodał: wiktoria070: .. opowieść wigilijna.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Udostępnij.. Ja nazywali się duch drugi (2.). 2.Kim był główny bohater?. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011"Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. To wpłynęło na jego światopogląd.Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens)..

Duch Przyszłej Wigilii.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.

Zawiera nieodpowiednie treści?. d) w miasteczku Szkocji.. Test składa się z 12 pytań.. c) w Nowym Jorku.. Skomentuj.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. 250'000Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: [email protected] trudny test z opowiesci wigilijnej.pdf na koncie użytkownika bestaaron1 • Data dodania: 27 mar 2016.. POWODZENIA.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Więcej.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Jak dobrze pamiętasz lekturę „Opowieści z. Zmień szablon .Rozprawka z Opowieści Wigilijnej - rozwiązanie zadania.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Noch mal spielen.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?.

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narnii.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt