Napisz w zeszycie pytania do podanych odpowiedzi odegraj dialog z kolegą koleżanką
1, p.28 - znajdź pięć zdań i podpisz ilustracje, a z pozostałych liter należy odgadnąć hasło.. Podziękowałyśmy i pobiegłyśmy prosto przed siebie.Katalog testów Gramatyka Czasy angielskie Past simple - wstaw czasownik w odpowiedniej formie.. Posłuchaj i sprawdź.. CB 85/6 Spójrz na przykład w dymkach.. Ona / On mówi, że pięć dni.. do odpowiedzi (a-f).. Zwykle nie występuje samodzielnie, lecz jest wykorzystywany w innych pracach, np. w opowiadaniu, czy powieści.A teraz zeszyt ćwiczeń: ex.. Coraz więcej przypadków zakażenia notowane jest również w Polsce.. • Odpowiedzi: 1 - b, 2 - a, 3 - d, 4 - e, 5 - c.. Średni wynik: 82,66 %.Zadanie: napisz pytania i odpowiedzi d zadanie z angielskiego w zeszycie ćwiczeń zadanie 5 na stronie 9 książki up beat 1 d Rozwiązanie: chyba se jaja robisz przepisuj to jak chcesz żeby ktoś ci to zrobił Ona / On odpowiada, że w zeszłym miesiącu.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.1 odpowiedzi 6.01.2021 napisz w formie kartki z pamietnka albo logu dzien z zycia królowej.. Zapytaj koleżankę / kolegę, kiedy była / był w Kitzbühel.. 6.Koronawirus SARS-CoV-2, wywołujący chorobę COVID-19 dotarł już do większości państw na świecie.. Będzie ocena.Przypomnij sobie rozmowę Pocztomka z Esemesławem.. PB 34/2-5 Zrób zdjęcia zadań z zeszytu ćwiczeń i prześlij na mój adres do przyszłej środy..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi do podanych punktów.

polonistyczno-przyrodniczo- społeczna.. Popatrz na obrazek.. 28 - napisz pytania do podanych odpowiedzi, też pomogę, są to pytania w czasie FutureCzytanie dialogu w parach.. Każdy polonista jest w stanie zaprezen-zROB ĆWICZENIE 8/ 87 z podręcznika (dopasuj odpowiedzi do pytań w Grammar BOX) Zrób ćwiczenie 9/87 (ułóż słowa w odpowiednim porządku, aby otrzymac poprawne pytania i zapisz w zeszycie) W Zeszycie ćwiczeń wykonaj zadanie 6, 7, 8 ze strony 85.Uzupełnij dialog odpowiednią formą czasownika be w czasie przeszłym.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.74 Hello Arkusz 5 (strona 81) Cel: Powtórzenie alfabetu oraz wyrażeń używanych do przedstawiania się.. 2021-01-11 21:44:14 Mam do napisania esej o Sokratesie lub Arystotelesie.Kapitel 3 Modul 5 7 Odegraj dialog w parze z koleżanką / kolegą.. W tym miejscu zbieramy wszystkie najważniejsze pytania i odpowiedzi, dotyczące zarówno ochrony przed zachorowaniem, jak i postępowania w przypadku zakażenia .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Poziom: Beginner.Test rozwiązano 36145 razy.. (0-3) Przeczytaj tekst.. 5 min Uczniowie otrzymują karty z rolami do odegrania (rozmowa przez telefon) według wzoru z przećwiczonego dialogu, np. "uprzedź, że się spóźnisz, umów się na zakupy, przeproś, że nie przyjdziesz na urodziny, zamów stolik w restauracji" itp. 10 minE-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..

Wpisz znak w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Następnie w zeszycie odpowiedz na pytania.. W e-mailu do niego : - zaproponuj wspólne wynajęcie mieszkania, podając zalety tego rozwiązania - zrelacjonuj doświadczenia znajomej osoby, która dzieliła się mieszkaniem z kolegą - zasugeruj możliwą .Napisz w zeszycie pytania do podanych odpowiedzi 2 Zobacz odpowiedzi HarryHole HarryHole 1. dzięki thanks you 10 naj Fziena mordwczko .napisz pytania i odpowiedzi na podstawie naklejek z Ćwiczenia 5 2012-12-07 17:39:05 napisz pytania i krótkie odpowiedzi 2014-01-11 20:23:37 Napisz pytania do podanych odpowiedzi ?. Dialog jest rozmową, zespołem wypowiedzi dwóch lub więcej osób, które występują na przemian w roli mówcy lub słuchacza.. Wyszłaś z kina, cała spłakana.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2 Uzupełnij tekst czasownikami w czasie present continuous lub present simple.. Z podanych liter ułóż wyrazy.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Kolega/Koleżanka z którym korespondujesz po angielsku, zamierza studiować w tym samym mieście co ty i potrzebuje mieszkania..

Następnie napisz o sobie i swojej koleżance/swoim koledze.

Lubi kamerę, zdjęcia, fi lmowanie.. Język Polski; bdbd 1 odpowiedzi 21.12.2020 .1 - dzielnice mieszkaniowe, 2 i 3 - agory, 4 - sanktuarium Apollina, 5 - buleuterion (budynek Rady), 6 - sanktuarium Ateny, 7 - teatr, 8 i 9 - porty, 10 - mury obronne, częściowo w miejscu dawniejszych z VI i V w. p.n.e. Hippodamos z Miletu (1. poł. V w. p.n.e.) - grecki architekt i urbanista; jako pierwszy przeniósł .Układa pytania i pisze odpowiedzi na postawione pytania, Porządkuje wyrazy w kolejności alfabetycznej, Określa rodzaj rzeczowników, Poprawnie mnoży w zakresie 100, Wykonuje skarbonkę zgodnie z instrukcją.. Ćwiczenia s.42-43- wykonaj samodzielnie zadania zgodnie z instrukcją.. Napisz, gdzie .napisz w zeszycie odpowiedzi na następujące pytania: 1.jakie są.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Morze było bardzo spokojne, ale widok zapierał dech w piersi.. Język Polski; marlena254 1 odpowiedzi 25.12.2020 1.Na podstawie analizy tekstu sformułuj po jednym argumencie.. B Zadanie 10.. Okazało się, że jest łatwiejsza i krótsza droga do miejsca, gdzie czekał na nas namiot.. Przeczytaj dialog na głos.. Uwaga!. Past simple - wstaw czasownik w odpowiedniej formie.. * * * Charakterystyki tego typu można przedstawiać bez końca.. • Dzieci w parach czytają pytania i odpowiedzi, a potem udzielająExam spot W zdaniach (1-4) z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią ilustracji..

Do każdego pytania dopasuj właściwą propozycję.

Wraz z kolegami nakręcił kilka fi lmów, które zostały nagrodzone na ogólnopolskich przeglądach fi lmów ama-torskich.. Wstaw podany w nawiasie czasownik w odpowiedniej formie czasu past simple.. Poprosiłyśmy latarnika żeby nas skierował w stronę naszego obozu.. matematycznaSprawdź jak napisać dialog, zapoznaj się ze wskazówkami i przykładami dialogów.. Zapytaj ją / go, jak długo tam była / był.. It is Ann speaking.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Zapytaj ją / go, czy jeździła/-ił na nartach.. 125. dzwonisz do koleżanki bo chciałabyś pożyczyć zeszyty ponieważ nie było cię w szkole parę dni: Mary?. • Zadawaj pytania 1-5 wybranym uczniom.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.9.4..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt