Napisz po niemiecku email do koleżanki
+1 głos.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Napisz po polsku to ci przetlumaczymy.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Marangan) - miasto w północnej Polsce, w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim.Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Morąg.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Wpis na bloga po niemiecku jest formą pisemną, która obowiązuje na maturze .Napisz list do koleżanki - niemiecki.. - Opisz gdzie poznalas ta osobe - opisz jak ona wylada-wymien przynajmniej dwie cechy jej charakteru - wyraz swoje obawy dotyczace dalszej znajomosci.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Moim zadaniem jest zachęcić koleżankę do przyjazdu do mnie (do Wadowic) Możesz pododawać swoje zdania, zmienić w jakimś stopniu moje itp Ważne żeby list był napisany poprawnie, po niemiecku i na temat oraz żeby zawierał informacje dotyczące opisu Wadowic (miasto papieski, kremówki, położone nad .Przy tej okazji napisz po niemiecku, żeby wyglądał na tę twoją I klasę..

po niemiecku .

Prosi Cię o pomoc.. Napisz do niego e-maila, a w nim -podziękuj za e-mail i za to że właśnie do ciebie zwrócił się z tą prośbą, -napisz, czy masz zwierzęta w domu i dlaczego, -zapytaj o argumenty jego rodziców i o przyczyny, dla których on chce mieć zwierzę .Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku.. Najczęściej jest to mail prywatny, do kolegi lub koleżanki, więc zazwyczaj ma formę bardziej nieoficjalną.. Jak wygląda.. 2012-01-04 16:24:34 Napisz mail po niemiecku do koleżanki (z zaproszeniem na urodziny) 2015-02-09 14:57:38 Załóż nowy klubwitam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł,Zadanie: napisz emaila do kolegi lub koleżanki po niemiecku opisz wycieczkę na której byłeś, środek transportu, co robiłeś na wycieczce i zaproś jego ją do Rozwiązanie: w tym wypadku dobrze jest napisac po polsku puźniej to sobie przetłumaczyć ja tak robie polecamOtrzymałeś e-mail od kolegi z Niemiec, który chce mieć psa lub kota, ale jego rodzice się na to nie zgadzają..

Przykłady użycia - "koleżanka" po niemiecku.

Co powiedzieć rodzinie zmarłego.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz po niemiecku E-mail do swojej koleżanki o swoim ulubionym święcie .. Twoja koleżanka z niemiec prosi Cię o informacje o twojej szkole w e-mailu do niej : - scharakteryzuj swoją klasę/nauczycieli (1 akapit) - wyjaśnij dlaczego podoba Ci się atmosfera w twojej klasie (2 akapit) - napisz co ciekawego wydarzyło się ostatnio w twojej szkole (3 akapit)Poznałeś interesującą osobę w mailu do koleżanki lub kolegi napisz: 1. po niemiecku 2009-11-14 12:53:07 E- mail o szkole do koleżanki .. Poniżej znajduje się jego przetłumaczenie.. o tym: - jaką.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.E-mail po niemiecku często pojawia się na maturze podstawowej jako forma wypowiedzi pisemnej.. 3,048 wizyt.. ( ale proszę też aby użyć takich zwrotów jak np. co u ciebie słychać?. który posłuży za wzór dla innych lub znasz przydatne zwroty które można wykorzystać pisząc e mail po niemiecku, napisz je w .E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Napisz e-mail do koleżanki w którym opiszesz pobyt w niemczech (oczywiście po niemiecku) 2018-06-14 10:33:20 Jak napisać do koleżanki e- mail ?.

2011-09-22 17:16:42Napisz e-mail do kolegi po niemiecku pomocy !

, kiedy mnie odwiedzisz ?. Napisz list do koleznaki o nowo poznanm koledze powinno tam sie znajdowac:przedstawienie osoby wyglad zainteresowania i plany na przeszlosc .. Napisac list o przyjaźni do kolegi po niemiecku.. Serdecznie pozdrawiam Cie z berlina .. [gg] lub e-mail [email] z góry bardzo dziękuję pozdrawiamW czasie pobytu na kursie językowym w Hamburg poznałaś osobę która wywarła na Tobie duże wrażenie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zobacz konkretne przykłady.. Proszę o przetłumaczenie pocztówki do koleżanki po niemiecku jak najszybciej!. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Napisz do niej krótki e-mail, w którym : poinformujesz, co warto zobaczyć w wiedniu opiszesz, co tobie szczególnie podobało się w tym mieście polecisz, dokąd można wybrac suę wieczorem opiszesz swoje wrażenia z pobytu w Wiedniu z góry dziękuje za pomoc ;* źródło:Napisz e-mail po niemiecku .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Pytanie z dziedziny Niemiecki: Napisz e-mail do koleżanki, w którym: a) wyrazisz opinię na temat kultury i sztuki b) napiszesz, co najchętniej czytasz i co czytają TwoiWskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim..

Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Muszę opisać kolegę po niemiecku niestedy WEDŁUG punktów: 1.przedstawienie kolegi/koleżanki 2.opis wyglądu 3.hobby/zainteresowania 4.rodzina Bardzo proszę o pomoc i ten opis kolegi po niemiecku.. zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika iwonka18 (10 .Napisz List z wakacji do koleżanki po niemiecku .. Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : *sposób w jaki znalazłeś/łaś ta pracę oraz warunki, jakie musiałeś spełnić *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione .Proszę o poprawianie tego listu.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Adewortów 12, 26.7.2015r.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Mam nadzieję że ktoś mi .Słownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | E-mail' zawiera polsko-niemieckie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.W czasie wakacji podjąłeś/ podjęłaś pracę zarobkową.. Jakie masz z nią plany na weekend.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:koleżanka z włoch, którą poznałaś/eś na kursie w Berlinie, jedzie na wakacje do Wiednia.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Napisz E-mail do Niemieckiej koleżanki (po niem.). W jakich okolicznościach ją lub jego poznałeś..Komentarze

Brak komentarzy.