Test ania z zielonego wzgórza do druku
»Mo Ŝna si ę do wszystkiego przyzwyczai ć« - rzekł pewien Irlandczyk, którego skazali na powieszenie".. Przetłumaczono ją na prawie czterdzieści języków.. Akcja rozpoczyna się w czerwcu 1876 roku i obejmuje pięć lat z życia tytułowej bohaterki, która w chwili zakończenia utworu ma szesnaście lat, Akcja „Ani z Zielonego Wzgórza: rozgrywa się przede wszystkim w niewielkiej miejscowości Avonlea, położonej na Wyspie Księcia Edwarda, na Zielonym Wzgórzu - domu rodzeństwa Cuthbertów, a także w hotelu w Białych Piaskach oraz w .Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Napisz komentarz.. Rozwiąż test!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. FoxyLisiasty 11 miesięcy temu.. Rozpocznij test.. Udostępnij.. Podobne działy.. Quiz w Poczekalni.. Montgomery napisała jeszcze dwadzieścia innych książek.. Wydawnictwo Literackie, Kraków 2003.1.. Na podstawie: Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza.. 9470 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Biedne dziecko widziało w swym życiu tak mało pięknych widoków!. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Jetzt versandkostenfrei bestellen!a) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowałaThis quiz is incomplete!. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1882 b) 1908 c) 1898 d) 1901 RozwiązanieAnia z Zielonego Wzgórza - test.. Taylor) Ania z Zielonego Wzgórza (1934, reż. George Nichols Jr.). Ania z Zielonego Wzgórza.. Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Lektury szkolne.. Skomentuj.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. 309 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Print; Share; Edit; Delete; .. Do kogo Ania powiedziała, że jest "zrzędliwą starą panną bez serca"?. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaSpojrzeniem pełnym zachwytu Ania wchłaniała chciwie ten wspaniały krajobraz..

..."Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórzaz sercem .

Książka kryje w sobie wiele wątków poważnych i trudnych, a jednocześnie jest pełna humoru i niezwykłych opisów świata widzianego oczami głównej bohaterki.. Tak rozmy ślaj ąc, pani Małgorzata weszła na wielkie podwórze Zielonego Wzgórza.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. z kręgosłupem .. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Dorota 5 lat temu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wpis w Ania z Zielonego Wzgórza.. — Żniwa skończone i lato minęło — rzekła Ania Shirley, spogląda ąc z rozmarzeniem ponad zżętymi polami.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Życzę wam powodzenia!. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Ich bohaterkami są m.in. Emilka oraz Pat.. Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymi• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Rudowłosa, piegowata Ania, błąka się po domach dziecka i kolejnych rodzinach zastępczych, by w końcu, przez pomyłkę, trafić na Zielone Wzgórze, pod skrzydła rodzeństwa Cuthbert - Maryli i Mateusza.Ania z Zielonego Wzgórza to klasyka literatury dla dzieci i młodzieży, która swoich fanów ma również wśród dorosłych..

Tagged Ania z Zielonego Wzgórza, darmowe kolorowanki, kolorowanki, kolorowanki dla dzieci, kolorowanki do wydruku, malowanki.ania z zielonego wzgÓrza Ania z Zielonego Wzgórza to początek liczącego aż 10 tomów cyklu powieściowego pióra Lucy Moud Montgomery.

Ania z Zielonego Wzgórza.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Ania z Zielonego Wzgórza (1956, reż. Don Harron) Ania z Zielonego Wzgórza (2016, reż. John Kent Harrison) seriale: Ania z Zielonego Wzgórza (1972, reż. Joan Craft) Ania z Avonlea (1975, reż. Joan Craft) Ania z Zielonego Wzgórza .Ania z Wyspy² Ani z Zielonego Wzgórza Ani z Avonlea³ .. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieGRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Test: Na czyje zaproszenie Ania i Diana pojechały do Charlottetown?. Kolorowanki z Anią z Zielonego Wzgórza.. A to, co ujrzała w tej chwili, przechodziło jej najśmielsze nawet marzenia!. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281226.. ←Test z Ania z Zielonego Wzgórza.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?.

Ona i Diana Barry zrywały abłka w sadzie Zielonego Wzgórza,Całą książkę można zakupić na virtualo.plebook EPUB i MOBI: "Ania z Zielonego Wzgórza" na Virtualo.plhttp://virtualo.pl/ebook/ania-z-zielonego-wzgorza/190161...Ania z Zielonego Wzgórza kolorowanki do druku.

Skomentuj.. Ogólna wiedza literacka .Ania z Zielonego Wzgórza (1919, reż. W.D..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt