Sprawdzian z lektury w pustyni i puszczy kl 5 samequizy
Jak nazywali się główni bohaterowie?TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docTest z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Z lektury w pustyni i w puszczy .. 1. jacy .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Zarówno Petroniusz jak i bohaterowie będący chrześcijanami wiele mówią o miłości.HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Jakie miejsce nazwano Krakowem?. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap .Witaj na stronie Quizz.pl..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Rozwiąż test!''. to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =D.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. 5.0 / 5 (1 głos)Szczegółowy test z lektury.. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Usunąć ten komentarz?. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Dołącz do nas!. Mirusinda 3 lata temu.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza..

Test dla czytelnika lektury W pustyni i w puszczy.

Udostępnij.. kl 08 maja 2013 na 7 pytanie da sie odpowiedzieć dinah zmarła w .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =D.. hasło login.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Popularne tagi.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wypracowanie z lektury w pustyni i w puszczy.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Pobierz.. Serwis zamknięty.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Dołącz do nas!. Rozwiąż test!. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Google Play .Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Popularne tagi.. Nie było w powieści Kalego.. Opis testu.. Dołącz do nas!. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Inne tryby testu.. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury „W Pustyni i w Puszczy" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 ..

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy.

Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. 2.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Witaj na stronie Quizz.pl.. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test.. nie nazywał Jej.. Sprawdź, ile pamiętasz!. że dobrze znasz tę książkę.. /samequizy samequizy @samequizy.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Dołącz do nas!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Język polski, Sprawdziany i testy Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy.. Szukaj.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Popularne tagi.. Odpowiedz .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!. które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. FunTest.pl.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Audiobook do lektury opium w rosole 2020-04-22 15:50:48; Wyobraź sobie, ze jesteś Marcinem i piszesz list do młodszych kolegów w gimnazjum, w którym przestrzegasz ich przed metodami, jakie stosują wobec nich rusyfikatorzy.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt