Test z lektury w pustyni i w puszczy do wydrukowania
„W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Mirusinda 3 lata temu.. 2011-09-21 15:31:25 "w pustyni i w puszczy" odpowiadjcie na pytania 2011-11-02 13:33:57; Jakie pytania zadają na teście z lektury "W Pustyni i w puszczy "?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Masz trzy słowa, musisz odgadnąć wydarzenie.. 2012-02-06 13:31:09; Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy" ?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Pytania zawarte w teście.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Serwis zamknięty.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt..

Spr.z lektury "W Pustyni i w puszczy".

Piotr 28 września 2020 ciekawe a to nie było, że Dinah zmarła n a febre?. Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: Krzyś i Lola; Staś i Nel; Tomek i Zosia; Sprawdź się w poniższych tematach: Tappi.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. wg Panizpolaka.i dorwawszy się do czy ego bądź konia, a w braku konia — do wielbłąda, a nawet i osła, udawał farysa w pustyni, słowem, ak się wyrażał pan Tarkowski, „bobrował" wszędzie i każdą wolną od nauki chwilę spędzał nad wodą.. Test: Chrześcijański kraj, do którego zmierzał Staś to: a) Sudan b) Abisynia c) Kongo d) Etiopia Rozwiązanie - Powieścią, która przyniosła pisarzowi światowy rozgłos był utwór: .W pustyni i w puszczy - W PUSTYNI I W PUSZCZY - TEST - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy-test .. być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu.. Średnia wysoka, ale trudno ją pobićTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

Komentarze (3):W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Muszę tą lekturę na polski.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Książka „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza jest powieścią podróżniczo - przygodową.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czy zdarzyło się, że Chamis nie przybywał do dzieci dłużej niż 4 dni?. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 .„W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Fahdi c) Gebhr b .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Rozwiąż test składający się z 18 pytań.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu..

Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" Sortowanie grup.

Życzę miłego rozwiązywania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Problematyka.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. że dobrze znasz tę książkę.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Czy Kali był murzynskim sluzacym, przyjacielem dzieci i przywodcą Wa-Himow?. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Inne tryby testu.. Sprawdź ile o niej wiesz!. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Proszę,to ważne!. na te pytania?. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Nauczycielka Nel, ktora zostala ukaszona przez skorpiona, to: Pani Olivier Pani Osiler Pani Anasi Pani Alicja : 7.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!. Np. rozmowa z Mahdim, nieprzyjęcie wiary Mahdiego przez Stasia, głód .Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Test wiedzy o słynnej lekturze!. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Wie ktoś odp.. pytanie 1 z 10. .. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .''.

... Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?

a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Szukaj.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. znajomość lektury ,,W Pustyni i w Puszczy Wisielec.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. OdpowiedzQuiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7659 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Rozwiąż test!Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. nie nazywał Jej.Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Rozwiąż test.. Udostępnij.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 48 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza (podstawówka).. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. W pustyni i w puszczy.. O ciec nie sprzeciwiał się temu wiedząc, że wiosłowanie, konna azda i ciągłe życie MarzeniePytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: .. W pustynii i w puszczy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt