Kartkówka z 80 dni dookoła świata
Czytaj uważnie polecenia.. Ile czasu miał Fogg na przebycie świata?. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów 2. pytanie 1 z 10.. Z jakiego miasta pochodził Jean?. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. bbomba, 2012-11-20 Szkodaa, że nie ma proponowanych odpowiedzi.. 175 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Witaj na stronie Quizz.pl.. 90 dni B. 80 dni C. Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz?. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne.. Grę wyznaczają kolejne dni.W 80 Dni Dookoła Świata - Juliusz Verne (Audiobook PL)W 80 dni dookoła świata z Willym Foggiem - część 12 - Sztorm na Morzu Chińskim by nelreth.. 90 dni B. 80 dni C.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Pan Fogg pokłócił się z Proctorem.. Udostępnij.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?. KawaiiNightmare 3 lata temu..

Test z lektury „W 80 dni dookoła świata"!

Jako władca danego kraju będziesz mógł sprawnie rządzić całym ludem.. Pobierz (doc, 25,0 KB) Komentarze.. Czy może to jest Twoja szkolna lektura?. W roku 1872 dom pod numerem 7 przy Saville Row, Burlington Gardens, w którym w roku 1814 zmarł Sheridan, był zamieszkany przez Phileasa Fogga, członka londyńskiego klubu „Reforma", osobistość wybitną i wielce oryginalną.. Kto jest autorem tej książki?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Sprawdzian wiedzy na pewno Ci się przyda :) Widget !. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Bo na pewno będziesz mieć test z tej lektury.. Skomentuj.. Pierwszy wyraz tytułu gazety, która uważała, że pan Fogg jest dżentelmenem.. Co zginęło z Banku Anglii?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jules Gabriel Verne W osiemdziesiąt dni dookoła świata tłum.. Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia!. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów2.Witaj na stronie Quizz.pl..

Irena Jurgielewiczowa.W 80 dni dookoła świata.

Jakiej narodowości był Passepartout: a) angielskiej b) włoskiej c) francuskiej 9.. A ja już miałam i pomogę Ci dostać 5.. Najpierw zwiedzisz Anglię, potem inne warte obejrzenia państwa.. Mielibyśmy nieustającą komedię pomyłek.. Rozpocznij quiz.. A.Test sprawdzający wiedzę o lekturze pt. "W 80 dni dookoła świata.. Totalnie źle napisałam wyniki więc się nie przejmujcie co tam napisałam.Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011.. .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. (2/3) „W 80 dni dookoła świata" - bohaterowie, Auda - pochodziła z Bangkoku z kupieckiej rodziny, została wychowana w kulturze angielskiej.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.„W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu!. Jeśli tak, to jakie były pytania?Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".. Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) 1.. 70 dni 3.. Test z odpowiedziami !.

Przed Tobą niezwykła podróż dookoła świata.

Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga?. 70 dni 3.W 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Michał Piegat: - "W 80 dni dookoła świata".. Wyznawała religię Parsów.. Fajnie było.. Podgląd treści.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.. 8.„W 80 dni dookoła świata" - bohaterowie, Jan Obieżyświat - Francuz, który po bujnym życiu pełnym przygód i pełnienia wielu ról wyjechał do Anglii, by pracować jako lokaj.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" .216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1..

U nas super gry W 80 dni dookoła świata online !

Urodziwa kobieta o białej skórze i pięknych oczach.Zagraj w jedną naszych najlepszych gier W 80 dni dookoła świata.. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Hello Kitty.KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt) 1.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Jakie lekcje.. Co zginęło z Banku Anglii?. nieznany Rozdział I. Phileas Fogg, zachwycony Obieżyświatem, przyjmuje go do służby 1.. Uratowana przez Passepartout miała na imię: Amelia Auda Alina Adela : 5.Odpowiedz na pytania z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Tagi dla tego testu: Lektury, "W 80 dni dookoła świata", szkołaIle pamiętasz z książki "W 80 dni dookoła świata"?. Do ilu bibliotek klubowych należał pan Fogg?. Jeju przepraszam za wszystkie pomyłki.. Robiłam test na szybko.. Klub, do którego należał pan Fogg.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świata"W 80 dni dookoła świata" Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Lek na krótkowzroczność Wyobraźmy sobie, że co drugi człowiek dookoła ma kłopoty ze słuchem.. Fałsz Prawda : 4.. 5. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż?. Wierzył, że praca zapewni mu spokój i da wytchnienie.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Czy mieliście sprawdzian z lektury ,,W 80 dni dookoła świata''?. Posądzał go o zuchwałą kradzież pieniędzy z banku c) Posądzał go o próbę przemytu diamentów 8.. Podobne działy .Zaczęła się dyskusja, Andrew Stuart stwierdził, że to możliwe tylko w teorii, bo w praktyce zawsze wydarzyć się może coś, co zatrzyma podróżnika..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt