Sprawozdanie z wycieczki do torunia
(46 uczniów).. O godzinie 5: 30 pod naszą szkołę przyjechał autokar, który miał zabrać rozkrzyczaną gromadkę na zwiedzanie miasta słynącego z .Do zwiedzania miasta z sympatycznym i profesjonalnym przewodnikiem dodać możemy - w zależności od wyboru trasy i czasu zwiedzania (patrz tutaj) - jedno lub więcej wejść do obiektów, inne atrakcje (patrz tutaj) lub wycieczki w okolice Torunia (patrz niżej).Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej.. Wycieczka była bardzo udana, a opiekunowie, bardzo zadowoleni z zachowania młodzieży.Wycieczka do Torunia Wreszcie doczekaliśmy się i 7 czerwca uczniowie klas 3a, 3b i 5b z wychowawcami: p. Michalską, p. Myszkowską i p. Myszkowskim oraz mamami: p. Nowak, A. Skoracką i S. Kaźmierczak wyjechali na wycieczkę do Torunia.Sprawozdanie merytoryczne z imprezy kulturalnej - wycieczka do Torunia pod nazwą „Śladami Kopernika" w dniach 25-26 lipca 2017 r. W wycieczce uczestniczyło dwudziestu pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera.Opiekunami grupy byli:p. Ewa Tomaszewska, p. Barbara Woźnicka oraz p. Aldona Tłusty.. W dniach 08-09 maja 2019 roku klasy IV i V pod opieką p. Barbary Jodłowskiej i p. Bożeny Zając wyruszyły na dwudniową wycieczkę do Torunia i Biskupina.. 3.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz sprawozdanie z wycieczki do Torunia do teatru na opowieść wigilijnaJesteś tutaj: Home NASZA FAUNA I FLORA Program zajęć humanistyczno - dziennikarskich M. Tyburska Wycieczka do Torunia Badacze z „Trójki" w grodzie Kopernika 26 kwietnia 2013r..

Sprawozdanie z wycieczki do ToruniaW dniach 5 i 6 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Torunia.

uczniowie klas O-III spotkali się pod kościołem w Starej Białej, aby wraz z nauczycielami .W środę, 13 maja 2015 roku klasy 1c i 1g wybrały się na całodniową wycieczkę do Torunia.. ponad 40 uczniów - badaczy z „Trójki" pod opieką nauczycieli uczestniczyło w wycieczce tematycznej do Torunia.W czwartek 1 sierpnia zorganizowaliśmy wycieczkę do Torunia dla dzieci z Domu Usamodzielniającego w Fordonie.. Każdego roku miasto plasuje się w ścisłej czołówce rankingów na najciekawsze miejsce turystyczne w naszym kraju, i cel wycieczek szkolnych.. Lepiliśmy także naczynia z gliny w Muzeum Archeologicznym w Biskupinie.. Poniżej relacja.. Jedno z najbogatszych w zabytki miast polskich z bezpośrednim dostępem do Wisły.Toruń to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce.. profil Język polski / Gimnazjum.. Autokar z panią przewodnik podjechał punktualnie, a o godzinie 6.30 wyruszyliśmy.. Podróż przebiegała bez .Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Drukuj Szczegóły Utworzono: 20 czerwiec 2018 Poprawiono: 14 październik 2018 W słoneczny, piątkowy poranek (15.06.2018r.). W ubiegłą środę tj w naszej szkole odbyła się wycieczka do Torunia Na wyjazd wybrały się trzy pierwsze klasy a b c oraz d W charakterze..

Hasło „wycieczki szkolne Toruń" pojawia się często w zapytaniach w wyszukiwarkach internetowych.

Muzeum Piernika - praktyczny wypiek pierników w naszym wykonaniu.. Rejs statkiem po Wiśle i podziwianie uroków Starówki Torunia z innej perspektywy.. W charakterze opiekuna występowała mama Michała, tata Tomka oraz nauczycielka j. angielskiego; pani X.. Droga była dość długa, ale mieliśmy jeden postój na zjedzenie śniadania.Z Torunia udaliśmy się do.Wspaniała pani Przewodnik oprowadziła nas po zamku, opowiadając o wszystkich jego tajemnicach.. Tyle się wydarzyło!. Wyjechaliśmy o godz. 7:20 spod budynku naszej szkoły.. Na wycieczkę wyjechaliśmy wcześnie rano w piątek - czekała nas przecież długa droga do Torunia, oddalonego od Bielska-Białej o około 430 km.Dowiedzieliśmy się, jakich składników dodaje się do pierników, skąd pochodzą, jak wyglądają, a następnie każdy z nas własnoręcznie zagniótł ciasto i wycisnął je w drewnianych, ręcznie rzeźbionych formach.. uczniowie klas IV a,IVb, Va, Vb, oraz dwie uczennice klas VI wzięli udział w szkolnej wycieczce do Ciechocinka i Torunia.. Po drodze zatrzymaliśmy się w Golubiu - Dobrzyniu.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 2 odpowiedzi na zadanie:.Wycieczka do Torunia zaczęła się o godzinie 6.30 we wtorek 26 marca 2013 r. Pod szkołą spotkaliśmy się z naszymi paniami prowadzącymi zajęcia i panią kierownik Dorotą Żelazko.W dniach 8 - 9 maja uczniowie klas IV-VI oraz ich opiekunowie p. Marzena Glapa, p. Marta Sobańska i p. Aneta Różańska uczestniczyli w wycieczce do Torunia i Kruszwicy..

Tam zwiedzaliśmy zamek.SPRAWOZDANIE z wycieczki do Torunia i Biskupina odbytej w dniach 08-09.05.2019 r. 27.05.2019.

Toruń, to miasto położone na styku Pojezierza Chełmińskiego i Kotliny Toruńskiej.. To tutaj myszy zjadły Popiela.. Na zbiórkę stawiliśmy się wraz z klasą 4e oraz wychowawcami.. W programie wycieczki najważniejszą atrakcją było obejrzenie Centrum Nowoczesności -Młyn Wiedzy w Toruniu.Wycieczka do Torunia zazwyczaj kojarzy się głównie z możliwością zgłębienia wiedzy o Wielkim Astronomie - Mikołaju Koperniku.. Cele i założenia programowe: poznawanie miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (Gotycka Starówka),Wycieczka do Torunia.. Wycieczka do miejsc związanych z Mikołajem Kopernikiem - od urodzin w Toruniu aż po ostatnie lata życia we Fromborku.W drodze powrotnej wspinaliśmy się na Mysią Wieżę w Kruszwicy.. Jechaliśmy dość długo.. Wszyscy uczestnicy zebrali się przed szkołą o godz. 5.40.. Był to jeden z elementów półkolonii odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach.Sprawozdanie merytoryczne z imprezy kulturalnej - wycieczka do Torunia pod nazwą „Śladami Kopernika" w dniach 25-26 lipca 2017 r. W wycieczce uczestniczyło dwudziestu pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach z filią w Kukawkach.. Zastanawiasz się dokąd można pojechać?. Po wypieczeniu otrzymaliśmy pachnące pierniki, które są samodzielnie przygotowaną pamiątką z Torunia.Szukasz pomysłu na ciekawą wycieczkę z Torunia dla swoich gości?.

W związku z dużym zainteresowaniem propozycją podróżnika Rafała Króla przedstawiamy nowy, inny program wycieczki do Torunia.

Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z nami!. sciaga.pl menu.. „Wycieczka zostanie w naszej pamięci, bo: na początku szczęśliwie zakończyła się akcja pszczoła 😊; później był deszcz, dla poprawy humorów zatrzymaliśmy się na przepysznych .Sprawozdanie z wycieczki "Szlakiem zamków krzyżackich".. 73% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 79% Sprawozdanie- Napisz sprawozdanie na podstawie zapisków w dzienniku.Wycieczka - Toruń !. Napotkany na dziedzińcu rycerz krzyżacki pokazał nam jak przed wiekami bito monety i co za nie można było kupić.. O godzinie 6.00 rano dzieci miały zbiórkę na terenie szkoły.. Wyjechaliśmy ze szkoły bardzo wcześnie, bo już o godzinie 7.00..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt