Fun test w 80 dni dookoła świata
Wypełnij quiz!. Cofnij się w czasie do końca XIX wieku i udaj się w ekscytującą podróż przez cztery kontynenW 80 dni dookoła świata to pełna zaskakujących przygód powieść podróżnicza, którą czyta się z wypiekami na twarzy.. Witaj na stronie Quizz.pl.. Angielski dżentelmen, Fileas Fogg, zakłada się z kolegami, że dokona niezwykłego wyczynu: okrąży kulę ziemską w krótkim czasie.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" Małgorzata Tarabasz; Test ze znajomości literatury i kultury baroku Aneta Harasim; Test ze znajomości mitologii Agnieszka Jałowicka; Test ze znajomości treści lektury "Telemach w dżinsach" Beata Turzyńska; Test znajomości baśni, klasa IV Hanna Dikta• W 80 dni dookoła świata • Juliusz Verne - biografia • W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe • W 80 dni dookoła świata - streszczenie w pigułce • W 80 dni dookoła świata - opracowanie • W 80 dni dookoła świata - bohaterowie • „W 80 dni dookoła świata" - bohaterowie • Fileas Fogg - charakterystykaChce objechać świat na rowerze w zaledwie 80 dni, w duchu powieści francuskiego pisarza Juliusza Verne'a „W 80 dni dookoła świata".. Autorem książki jest Juliusz Verne.. Udostępnij.. Skomentuj .Odpoweidz na pytania dotyczące lektury ,,W 80 dni dookoła świata'' i sptawdź ile wiesz na jeje temat.Quiz W 80 dni dookoła świata..

1p.W 80 dni dookoła świata.

Jeżeli Ci się spodoba, pobierz ją na własny komputer.¹W osiemdziesiąt dni dookoła świata—tytułpolskiegotłumaczenia,stanowiącegopodstawęninie sze publi-kac i, brzmi:Podróż naokoło świata w -ciu dniach.. W oryginale powieść nosi tytuł Le tour du monde en quatre-vingt jours.Jak Fogg dowiedział się,że jednak udało mu się okrążyć świat dookoła świata w 80 dni ?. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataW 80 Dni Dookoła Świata - czy wrobisz się w ciągu 80 dni?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: "W 80 dni dookoła świata".W 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury.. W podróż rusza z nowo najętym francuskim służącym.. Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik..

... Test z lektury „W 80 dni dookoła świata"!

Tego dnia Fogg przyjmuje do pracy nowego lokaja - Jana Obieżyświata, zakłada się z kolegami z klubu „Reforma", a także wyjeżdża w swą długą podróż.Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia!. Quiz W 80 dni dookoła świata W 80 dni…Czytaj więcej ›W 80 dni dookoła świata na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. 195 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2. Ilu służących miał Fogg?. akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie;w Marianowie „W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu!. Jak się nazywał klub, którego Files Fogg był członkiem?. Moje życie to setki podróży, tysiące zdjęć i miliony wspomnień.W 80 dni dookoła świata .. Czytaj uważnie polecenia.. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.. Ciekawostki o autorze powieści - Przymiotniki // odp.Around the World in 80 Days to prosta w zasadach i łatwa w opanowaniu produkcja logiczna, która zarówno tytułem jak i fabułą nawiązuje do słynnej powieści francuskiego pisarza Juliusza Verne'a "W 80 dni dookoła świata".Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Potrzebuje plan wydarzeń z powieści ''w 80 dni dookoła świata '' 2014-05-21 15:56:47 Proszę o szczegółowy plan wydarzeń książki '' W 80 dni dookoła świata '' 2010-05-05 16:26:44 Pytanko dla tych którzy czytali lekturę ''W 80 dni dookoła świata '' 2010-04-15 16:35:28jak zachęcic kolege to przeczytania lektury pt. w 80 dni dookoła świata 2010-05-05 17:31:55; Pytania dotyczące lektury,,W 80 dni dookoła świata " 2010-11-21 17:18:38; Mieliście już test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "W 80 dni dookoła świata" jeśli mieliście to powiedzcie jakie były pytania pliska :) 2010-02-28 18:41:25Akcja jednej z najbardziej znanych powieści Juliusza Verne, „W 80 dni dookoła świata" rozpoczyna się w środę 2 października1872 roku..

Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.

Zobacz, czy ta gra jest dla Ciebie.. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. W Londynie większość swojego czasu Fogg spędzał: a) w domu b) u przyjaci .Imię i nazwisko klasa Sprawdzian ze znajomości lektury „W 80 dni dookoła świata" 1.. KawaiiNightmare 4 lata temu.. 90 dni B. 80 dni C .W 80 Dni Dookoła Świata [PL].rar • Masz 80 dni, aby okrążyć ziemię.. Zakłada się o 20.000 funtów szterlingów ze swoimi znajomymi, że objedzie świat wokoło w ciągu 80 dni.. Porozmawialiśmy z człowiekiem, który codziennie .W 80 dni dookoła świata, Brzesko.. Na co Fogg przeznaczał 10 godzin na dobę?. Szukaj.. Podejmiesz wyzwanie?. Fileas Fogg zamieszkiwał do przy ulicy: a) Saville Row 7 b) Saville Row 8 c) Saville Row 9 2.. "W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. W 80 dni dookoła świata to powieść podróżniczo-przygodowa i jako taka ma następujące cechy:.. Test z odpowiedziami !. Po piętach drepcze im angielski detektyw - Fix, który jest przekonany, że Fogg jest sprawcą kradzieży znacznej .. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także.Gatunek utworu..

Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?

Późnie sza tradyc a utrwaliła ednak nazwęW osiemdziesiąt dni dookoła świata..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt